kliknij aby powiększyć
5644x4124 : 4769 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
PzKpfw IV Schmalturm

Dziurawbucie
Edytowany 01 List. 2012 - 22:22
#1

użytkownicy
Czyli Pz 4 który staje się czołgiem premium.
Jest nieco bardziej mobilny. Obrót wieży to samo co Pz4 z wieżą Schmalturn. Skupienie działa,raczej czas skupienia ...to nie jest stare L/70.Losowania co 3 bitwa tiery 6 max ,ale nie top :).Ogólnie losowania 5-8 tier. Nie wiem jak zakwalifikować ten czołg. Nie jest szybki(48km/h z górki..) Nie ma szybkiego działa (czas skupienia).Ma fajne "siatki" po bokach. Chronią raczej przed owadami.Taka moskitiera.Przypuszczam skuteczne na 3-4 tiery ,lecz mm tego czołgu to 5-8 tier.

Ogólnie nie polecam.Zagram więcej bitew.Opiszę moje spostrzeżenia.

Rozegranych 50 bitew.32 w plecy.Fajny czołg bo przeciwnicy nie wiedzą jeszcze >CO TO!. Nadal nie polecam.

dbmat
Napisany 03 List. 2012 - 09:46
#2

użytkownicy
jak kształtują się zarobki na tym premium? Warto kupować?

Dziurawbucie
Napisany 03 List. 2012 - 15:09
#3

użytkownicy
Więc tak.Rozegranych 80 bitew.Tylko 38 wygranych.Losowanie z VIII-VII tierami gdzie jestem na samym dole listy (takie miałem serie).Nie wiele można tam "ździałać".
Dziś miałem trochę lepsze losowania 5-7 pozycja na liście max 1 czołg VII tieru.Załogę mam na 93%.Moduły:dosyłacz,wentylacja,osłonięta optyka.Czołg widzi bez optyki na 370m,ale widzieć na 400m jest lepiej :).Czas skupienia działa trochę wolny,ale działo jest celne.Strzelanie na 400-450 metrów jest czymś normalnym.

Co do zarobków na nim.Trzy kolejne bitwy dzisiaj.Nie mam konta premium.Bonusowe 3 dni jeszcze nie oblokowane.

Zwycięstwo!
Bitwa: Autostrada 3 listopada 2012 13:54:24
Czołg: PzKpfw IV Schmalturm
Doświadczenia: 1 126
Kredytów: 36 698
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska:I klasy

Zwycięstwo!
Bitwa: Koło podbiegunowe 3 listopada 2012 14:26:37
Czołg: PzKpfw IV Schmalturm
Doświadczenia: 779
Kredytów: 29 314
Osiągnięcia w walce: Wsparcie

Zwycięstwo!
Bitwa: Karelia 3 listopada 2012 14:36:42
Czołg: PzKpfw IV Schmalturm
Doświadczenia: 904
Kredytów: 32 924

Przy przegranych bitwach można zarobki 17-25k.





Menthus
Napisany 03 List. 2012 - 17:30
#4

użytkownicy
Zarabia ładnie.

Scytian
Napisany 03 List. 2012 - 17:39
#5

użytkownicy
Zarabia całkiem ładnie, tylko że nie mogę się przełamać żeby znowu zagrać w wota, po tym jak znerfili wszystkie darmowe money makery, KW kiedyś zarabiało podobnie ;/

Walter_NovotnyPL
Napisany 06 List. 2012 - 07:33
#6

użytkownicy
Grając ramię w ramię z PzIVs wydaje mi się, że jest bardziej mobilny niż stary PzIV. Kiedyś to były czasy... Jak był stary MM to nawet PzIV niszczyłem ósemki.

Dziurawbucie
Napisany 06 List. 2012 - 10:25
#7

użytkownicy
Powoli staje się moim ulubionym czołgiem.Przy załodze na 100% następuje jakby magiczna odmiana.Nawet fajnie to jeździ.Jeśli chodzi o te boczne siatki,na które narzekałem wcześniej.W kilku bitwach byłem ostrzeliwany przez arty wroga.Nie wiem czy dziwny zbieg okoliczności,ale chronią przed odłamkami gąsienice,znaczy pochłaniają część uszkodzeń.Jadąc,widziałem jak arta trafia blisko a mimo to czołg nadal w ruchu.Czyli jest to jakiś ekran przeciw odłamkowy o nie znanej mi ilości punktów obrażeń ,które potrafi przyjąc na klatę.

Ps. Dotychczasowy rekord odległość 686m > zniszczony StugIII.Trafiony,ale w bok.Od przodu odbił.Zaskoczenie tyle duże ,że spodziewałem się strzału za "0".Trafiłem w niego 3 razy na 4 oddane strzały.

stivus
Napisany 27 List. 2012 - 22:23
#8

użytkownicy
Totalny śmieć ,załoga na 100% ,druga specjalizacja 50% i wchodzi w niego wszystko.
Mój ruski T-34 to wymiatacz w porównaniu z tym premium czymś.
Zarobki w T-34 troszkę lepsze i bez premium.
Ogólnie szkoda kasy na to gówno :(

Walter_NovotnyPL
Napisany 27 List. 2012 - 22:36
#9

użytkownicy
Na PzIV mam dobre zarobki. Trudno jest ocenić podane wyżej bitwy, gdyż nie wiadomo co w nich właściwie osiągnięto. A co do T-34 to ostatnio nawet zacząłem je niszczyć za pomocą PzIII.

Berni90PL
Napisany 28 List. 2012 - 23:40
#10

użytkownicy
Jak narazie to mówicie o przychodach a nie zarobkach.

Zarobek to Przychód - Koszt napraw i zakupu ammo itd.

Walter_NovotnyPL
Napisany 29 List. 2012 - 08:24
#11

użytkownicy
To jakie koszty naprawy ma PzIVs? Pociski kosztują ~150.
A tak w ogóle to nigdy nie zakładam, że ktokolwiek jest w stanie mnie trafić a tym bardziej uszkodzić.

wieslaw_
Edytowany 01 Sty. 2013 - 14:08
#12

użytkownicy
Z wymaksowaną załogą, nie wystawiając się na strzały pięknie się tym gra.

http://i985.photobucket.com/al...reens/shot_009_zps46758107.jpg

http://i985.photobucket.com/al...reens/shot_010_zpse4bf6ec3.jpg

BTW nie wiem czy u Was też jest taki bug w statach. Od pozycji "Uszkodzenia zadane sojusznikom (zniszczonych/PZ)" wszystko mam przesunięte o jedną linię. W tym screenie, ze statystykami np. powinno być Uszkodzeni przeciwnicy 10, Zniszczeni przeciwnicy 6 a nie tak jak jest teraz odpowiednio 6 i 0.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.