kliknij aby powiększyć
1024x756 : 644 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Tiger 6 P lv 7
Jak nim grać ?

sas333
Napisany 21 Paź. 2012 - 22:23
#1

użytkownicy
Prosił bym o pomoc bo mi ręce opadają,Tiger 6 jest wspaniałym pancernym ślimakiem,myślałem ooo Tigerek no to troszkę z nim będzie milej a tu wtopa,ciuuuułam na działo 8.8 już tydzień i jest masakra.Ginę często fakt gram w randomy to i teamy są denne niekiedy ,ale co z nim jest nie tak ? Ktoś nim gra ? Albo zły typ czołgu wybrałem ? prosił bym o radę ?czy zmiana czołgu na inny typ by była lepsza ?

mateuszmate7
Napisany 22 Paź. 2012 - 07:25
#2

użytkownicy
Jak Tiger to on nie ma pancerza ale można się ustawiać pod kątem i potem czasami rykoszety idą a Tiger P to ma duży pancerz z przodu ale ma dużo słabych punktów i trafia na wyższe tiery

Franio
Napisany 22 Paź. 2012 - 10:04
#3

użytkownicy
Tiger i Tiger P to strasznie przereklamowane czołgi... Jedyne co mają na plus to szybkie i celne działko, aczkolwiek dmg też zdecydowanie za niski jak na ten tier. Jak losuje przeciwko 8-9 tierom, to nie ma co sie pchać za bardzo do przodu, ale jak jest się na szczycie listy, to jak najbardziej zaleca się gre w pierwszej linii. Z KV3 czy ISem, bezpośredni pojedynek się raczej przegra, ale dzięki sporej penetracji, można się wychylać, ukąszać przeciwnika na te marne 240hp i natychmiast się chować. Warto przebrnąć przez Tigera, bo potem czeka już bardzo przyjemny, dobrze opancerzony Tiger II :D

Anduu
Edytowany 22 Paź. 2012 - 15:48
#4

użytkownicy
Jak dla mnie Tiger i Tiger P sa jednymi z najlepszych czolgow na 7 tierze (na tym tierze mialem wszystkie ciezkie za wyjatkiem ISa), jego plusy to dobry pancerz i rewelacyjne dzialo, moze i malo HP zadaje ale jest celne, szybkie i bardzo ladnie przebija nawet tiery wyzsze. Dla sporej tez czesci graczy (tych co nie chca placic realna kasa na premki itp) świetnie sie na nim zarabia z powodu tanich pocisków.

Scytian
Napisany 22 Paź. 2012 - 20:10
#5

użytkownicy
Tiger ma dobry pancerz? Toż to najgorzej opancerzony VII tier HT w grze(nie licząc francuza, ale on ma przynajmniej pochyły pancerz), rykoszety w tygrysa nie istnieją, inaczej jest z tygrysem P ale też nie jest różowo, cała masa weak spotów, nie pozwala mu walczyć na równi z KW-3, IS-em czy T29.

sas333
Napisany 23 Paź. 2012 - 00:35
#6

użytkownicy
Niestety nie dało rady grać Tigerem P lv 7 , masakra na 10 bitew 7 dedałem.Co bym nie robił zawsze dedałem w starciu z Lv 7>8>9 .Niestety sprzedałem go idę na Tigera 2 zobaczę jak z nim idzie gra.

RESET
Edytowany 25 Paź. 2012 - 00:30
#7

użytkownicy
Prawda ... w Tygrysie rykoszety nie istnieją przyjmuje wszystko jak gąbka. Nie raz sam przegrałem z IS-em i nie tylko. Kupiłem w promo możne dlatego taka lipa. :)
A przez Tigera P kumpel przestał grać w WoT.

Sam kilka razy też wykańczałem Tigery jadąc VK3601 czy KW-1S. Momentami sam zadawałem sobie pytanie jak to jest możliwe. Bo historia była inna.

Menthus
Napisany 25 Paź. 2012 - 14:54
#8

użytkownicy
Tiger P jest najlepszym zbiornikiem VII tieru .

Scytian
Edytowany 25 Paź. 2012 - 20:11
#9

użytkownicy
@up A potem wyjeżdża KW-3 i tiger P nie wie gdzie strzelać xD A choćby i wiedział to i tak 50% strzałów nie wejdzie xD

Miszcz
Napisany 02 List. 2012 - 16:22
#10

użytkownicy
Tiger P jest bardzo dobrym czołgiem.Mi się nim grało bardzo dobrze.Jak się walczy z IS-em albo T29 na dystans to można z nimi wygrać.Mają niecelne działa i trudno im trafiać w weakspoty Tigera P.Natomiast Tiger jest zdecydowanie gorszy od Tigera P.Działo ma dobrą celność,szybkość i penetracje.Dmg ma trochę mały,ale i tak jest to dobre działo.

Menthus
Napisany 02 List. 2012 - 16:52
#11

użytkownicy
@Up tiger P odbija prawie wszystkie pociski od kw-3 ,a w tigera to wszystko wchodzi .

PancerLake
Edytowany 08 Gru. 2012 - 20:12
#12

użytkownicy
Wlasnie nabylem to cos...Tiger P jest wolny,bardzooo wolny .Mulowaty i ocierzaly .Mam drugi silnik ,nowe radia i 8,8 po VK3001(P) .Gralem pare bitew ale po przegranej wychodze na minus...w tym miejscu mam do was pytanie....mianowicie czy po wymaksowaniu bedzie lepiej? choc troche ? czy moze jak najszybciej nabi 20k expa i isc do Tigera I ?

Myślę że ze względu na następców obu czołgów pójdę w Tigera I


Sprzedałem go w cholere
Dobrze że zbadałem z PzIV Vk3601H ,mam go gra sie świetnie ,twardy puncerz .Ide do Tygrysa i do Pantery

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.