kliknij aby powiększyć
1024x768 : 227 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
PzIV po ociosaniu...

Walter_NovotnyPL
Edytowany 06 Wrze. 2012 - 22:12
#1

użytkownicy
world of tanks
Moja reakcja.

duckkiller
Napisany 07 Wrze. 2012 - 14:40
#2

użytkownicy
Historycznie sie zgadza... Tyle, ze pzIV w tej grze bez L70 stanie sie tylko kolejnym czolgiem do przeskoczenia. Rozumiem balans gry itp... Tylko dlaczego zabojady w tym tierze maja doskonale armaty a takie pzIV, KW, su-85 tak wykastrowali.

dbmat
Napisany 07 Wrze. 2012 - 18:36
#3

użytkownicy
ten czołg był ładnie zbalansowany z l70 bez niej granie nim mija się z celem.

Scytian
Napisany 07 Wrze. 2012 - 19:00
#4

użytkownicy
Teraz jest szybszy i zwrotniejszy, znerfili go tak jak KW i su-85

Lincz
Napisany 07 Wrze. 2012 - 20:56
#5

użytkownicy
#dbmat
"ten czołg był ładnie zbalansowany z l70 bez niej granie nim mija się z celem."

no niewiem czy "ładnie" zbalansowane skoro przebija wszystko do VII t + no reload :) + "slaby" turret(opancerzenie jak u pantII).

dbmat
Napisany 07 Wrze. 2012 - 22:32
#6

użytkownicy
@Lincz
a co poza tą armatką miał na swoją korzyść wtedy? wolny, mało zwrotny, w wieże naprawdę rzadko kto strzelał, a w przedni pancerz wchodzi mu wszystko. Świetnie się nim snipowało i zarabiało kredki bo przy penetracji swojej ładny dmg zadawaliśmy.

Lincz
Napisany 08 Wrze. 2012 - 11:13
#7

użytkownicy
#dbmat
tyle ze jak wystawil tylko wieze to niebylo zbyt zabawnie bo zaspamowywal swoim "wolnym" dzialkiem

Berni90PL
Napisany 09 Wrze. 2012 - 13:22
#8

użytkownicy
Jak każdy Niemiec i tak miał weekshota na wieży więc mimo wszystko można było go ubić. Więc nie przesadzaj. Ja też jestem jego ulubieńcem ale chyba przerzucę się na pz3 albo T1 czy BDR-a

Walter_NovotnyPL
Edytowany 13 Wrze. 2012 - 16:53
#9

użytkownicy
NEW HOPE http://world-of-tanks.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=11901
http://forum.worldoftanks.eu/i...urm-panther-m10-and-su-122-44/
Jak będzie jako premium dla wszystkich posiadaczy to będzie super gites.

Franio
Napisany 27 Wrze. 2012 - 19:41
#10

użytkownicy
Pograłem trochę tym nowym Pz4 już na 0.8.0 i muszę powiedzieć, że nie jest aż tak źle, jak wydawałoby się po statystykach.
Czołg jest przede wszystkim dużo szybszy niż był, na prostej rozpędza się nawet do 50km/h.
Jak dla mnie granie nim z działkiem 7,5cm mija się z celem, bo ciężko nim coś przebić, poza tym pod to działko dużo lepszy jest Pz 3/4. Na Pz4 bardzo dobrze sprawdza się troll 10,5cm. Czwarte i niższe tiery z reguły schodzą na hit, z celnością różnie bywa, ale po maksymalnym skupieniu celownika i na 500m można coś ustrzelić. Reload też jakiś okropny nie jest, z załogą na 100% jest to 7,7sek. Do tego dochodzi jeszcze spory fun z gry, którego działko 7,5cm nie daje :)
Dodatkowe zalety czołgu to dobry MM i wciąż wysokie zarobki. Na 15 meczów zagranych nim, 11 byłem w czubie. Średnio po wygranym meczu 18k do przodu, po przegranym jakieś 8-10.
Byłem pewien, że go zniszczą, ale to wciąż porządny tank. Starym Pz4 grało się jak Panterą, czyli snajpiło się z drugiej, trzeciej linii. Nowym gra się jak Kv-1s. Czy najlepiej jeździć za ciężkimi, wychylić się, walnąć i schować na czas ładowania.
Troszkę się rozpisałem :D

Wujekhasz
Napisany 05 List. 2012 - 18:42
#11

użytkownicy
Mam PZIV już ponad 9k nadprogramowego exp-a i zastanawiam się czy go nadal trzymać wydaje mi się że wcześniej jakoś lepiej zarabiał przynajmniej tak mi się wydaje. Jak myślicie ?

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.