kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1216 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jaka droga?

Scytian
Napisany 11 Sie. 2012 - 13:50
#1

użytkownicy
Mam już kupiony i prawie elite VK3601h(bez wynalezionych czołgów), 3001H też mam wynaleziony ale nie kupiony i chciałbym iść do Pantery. Co się opłaca bardziej i czym będzie się lepiej grało: 3002DB czy 3001H, jeszcze dodam że w przyszłości możliwe że z 3002DB będzie wychodziło nowe drzewko medów i je też chciałbym zrobić.

Palce
Edytowany 11 Sie. 2012 - 15:18
#2

użytkownicy
Moim zdaniem VK3001H, bo DB długo kuleje z działem jak na swoim poziomie. Poza tym na DB będzie jeszcze pewnie jakaś promocyja za pół ceny wiec poco przepłacać:)

losewos
Napisany 11 Sie. 2012 - 16:57
#3

użytkownicy
Ja bym z kolei polecił vk3002DB.Grałem nim sporo na moim 3 koncie i sprawiało mi to niesamowitą frajdę.Fajnie jest patrzeć jak jakiś HT pewny fraga ucieka przed tobą.Osobiście polecam.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.