kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1458 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Panthera II
grywalnosc

Lincz
Napisany 08 Sie. 2012 - 20:01
#1

użytkownicy
Witam,
z racji ze jest to mój pierwszy wpis chciałbym powitać użytkowników.

Problem polega na tym, iż mam możliwość kupienia owego czołgu bądź kontynuowania rosyjskiego drzewka medów. Tutaj chciałbym usłyszeć wypowiedzi osób posiadających pantII (wady,zalety,koszta naprawy,taktyki?),ew posiadaczy rosyjskich i niemieckich medów prosić o porównanie pantII z t44. Najważniejsza dla mnie jednak informacją czy można tym czołgiem pojeździć- czy jest tak samo mobilny jak t44 czy pershing.

Vampir9610
Napisany 08 Sie. 2012 - 20:11
#2

użytkownicy
weź pather II jest o wiele lepsza niż T-44. Celniejsze działo itp.
T-44 często magazyn pada i jest dość awaryjny

Scytian
Edytowany 08 Sie. 2012 - 20:17
#3

użytkownicy
T-44 jest bardziej mobilny, jak wolisz grać jak typowy med to bierz T-44, a jak wolisz bardziej przykampić to lepsza będzie pantera, za T-44 według mnie jest jeszcze jeden argument, T-54 który według mnie jest dużo bardziej przydatny niż E-50.

Lincz
Napisany 08 Sie. 2012 - 20:22
#4

użytkownicy
tzn na VIII zamierzam zakończyć medy ponieważ nie gram na premium a wyższe T są drogie w eksploatacji.Czy panterka da się wykrzesać jakieś km/h + zwrotność? Czy niemieckie medy = camp?

Scytian
Napisany 08 Sie. 2012 - 21:10
#5

użytkownicy
Dokładnie ci nie mogę podać bo panterą grałem tylko ok 70 walk na testach, ale na pewno jest bardziej mułowata od T-44

Lukq
Edytowany 08 Sie. 2012 - 21:31
#6

użytkownicy
mułowata ale znacznie cięższa wiec można nia spokojnie taranować
Jak dla mnie
+celne dzialo
+dobra pen i dmg
+/- waga (taranowanie ale gorsze przyspieszie i v)
+mocna gorna plyta ktora ladnie rykoszetuje
+najwiecej hp z medów VIII
-wolniejsza od innych medow
-czesto rypie sie silnik po strzale w dolna płyte
-wielkość czołgu

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.