kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 838 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
JagdTiger czy E75 - dylemat

enkoder
Napisany 31 Lip. 2012 - 13:12
#1

użytkownicy
To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.
Dopadł mnie dylemat, doświadczenia i kredytów mam na tyle,
żeby zbadać i kupić albo JagdTiger-a albo E75.
Pytanie do Was, co lepiej, z góry zaznaczę, że za Tygrysem II
nie specjalnie przepadam, więc może z E75 będzie lepiej.
A z kolei Ferdim "czesze" mi się świetnie, uwielbiam tego TD-ka,
ale czy JagdTiger-em będzie podobnie, lepiej czy gorzej?

GareS
Napisany 31 Lip. 2012 - 14:13
#2

użytkownicy
Moim zdaniem , lepiej kupić JagdTigera , ze względu na to ze wejdzie JagTiger e100 i będzie miał pierdolnięcie a E-75 jest dobrym czołgiem ale E100 ma pierdolniecie ale tez da się go łatwo przebić .Ja bym kupił TD.
Pozdro

enkoder
Napisany 31 Lip. 2012 - 21:51
#3

użytkownicy
Kupiłem Dzisiaj JT, załogę przeniosłem z JP.
Działo na początek ma jak Ferdi i trochę jest mozolny
ale twarde z niego bydlę. Dobadam resztę, się zobaczy.
Ferdi na razie zostaje, bo dobrze robi robotę.

wieslaw_
Edytowany 06 Sie. 2012 - 13:52
#4

użytkownicy
Hej,

To tak trochę z boku tematu. Jestem w przededniu kupna Ferdka. Widzę, że dobrze Ci się nim gra. Masz jakieś rady, co rozpoznawać na początku, jaki jest na nim zarobek i generalnie kilka cennych uwag by się przydało? Z góry dzięki za rady.

Walter_NovotnyPL
Napisany 06 Sie. 2012 - 15:09
#5

użytkownicy
Najważniejsze w Ferdynandzie jest działo, silnik daruj sobie na koniec jeśli go nie masz. Zanim zrobiłem 128mm grałem z działem 88mm, które lepiej się na nim sprawuje niż 105mm. Gra Ferdynandem jest genialna, wystarczy unikać sytuacji umożliwiających objechanie przez lekki lub ciężki. Najlepiej jest walczyć na dużych odległościach gdzie nasz pancerz ciężko jest przebić a celne działo zadaje dotkliwe straty przeciwnikom.

wieslaw_
Napisany 06 Sie. 2012 - 15:49
#6

użytkownicy
Dzięki za szybkie info. Jeszcze tylko pytanie dodatkowe o te armaty. Dlaczego ta 105-ka nie jest tak dobra jak 88-ka, o co tu chodzi?

hiwis
Edytowany 06 Sie. 2012 - 16:08
#7

użytkownicy
->wiesław_

105 to wg mnie nieporozumienie ze względu na cenę pocisków, przebijalność pancerza niższa niż w 88, gorsza celność i szybkostrzelność, zadawane uszkodzenia średnio o 100 większe ale to nie usprawiedliwia ceny - 252 kredytów w 88 - 1050 w 105

Dopiero 128 da Ci pełne zadowolenie z prowadzenia tego pojazdu

Ferdim można grać jak napisał Walter ale można też pokusić się o prowadzenie go jako działa szturmowego w pierwszej linii - 200 mm pancerza zapewnia sporą wytrzymałość zwłaszcza jeśli jesteś na szczycie tabeli

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.