kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 581 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Inne
1
Problem z rozdzielczoscia
Problem z rozdzielczoscia

hytrus55
Edytowany 27 Maj 2012 - 19:14
#1

użytkownicy
Witam
Jakis czas temu sciagnolem sobie WoTa i pogralem z pare dni nagle popsol mi sie monitor wiec do czasu naprawy przelaczylem kompa do telewizora 30 cal przez hdmi.
W grze mialem ustawiony tryb grania w okienku nie na calym ekranie wiec sobie na telewizorze ustawilem na caly ekran i tak poprawilem tym ze mam caly czas czarny ekran kiedy wlaczam gre.
Probowalem zmieniac rozdzielczosci pulpitu i nic, moze gra nie ma takiej rozdzielczosci jak telewizor czy cos wiec moje pytanie w jakim pliku gry mozna zmienic parametry do grania w trybie okienkowym lub moze jest jakis program ??
Pozdrawiam

RENAULTMAGNUM96
Napisany 28 Maj 2012 - 11:22
#2

użytkownicy
poczekaj na monitor lepiej :)

p11k
Napisany 28 Maj 2012 - 13:50
#3

użytkownicy
Ale żeś mu poradził...

Berni90PL
Napisany 28 Maj 2012 - 14:10
#4

użytkownicy
Niestety nie wiem jak takie coś zrobić. Ale obawiam się że jedyne wyjście to ponowne zainstalowanie gry. A jak byś już to robił to zawartość foldera Update zachowaj sobie i potem wklej w nową lokalizacje tego folderu - unikniesz pobierania aktualizacji.

hytrus55
Edytowany 28 Maj 2012 - 14:50
#5

użytkownicy
Wlasnie reinstalowalem gre z 5 razy i nic gra nie zmienia ustawien na podstawowe.
A monitor to juz mi sie do uzytku ponownego chyba nie nadaje.
Za wszystko dzieki wam ale jak cos znajdziecie to piszcie :)

Czarnowidz
Napisany 28 Maj 2012 - 14:59
#6

użytkownicy
to chyba problem z tv a nie z grą, zobacz jakie rozdzielczości i tryby obsługuje tv [rozdzielczości i częstotliwość] i spobuj ustawić taką jaką tv na pewno obsłuży, ale jeśli propblem pojawia się dopiero po uruchoieniu gry a wcześniej sam pulpit jest ok, to cóż, może pójdź z kompem do kogoś kto ma monitor ...?




hytrus55
Napisany 31 Maj 2012 - 19:39
#7

użytkownicy
A czy cos moze zmienic w rozdzielczosci to ze nie bede puszczal obrazu przez hdmi tylko przez kabel VGA ?

p11k
Napisany 31 Maj 2012 - 22:08
#8

użytkownicy
Jakość. No i przez VGA nie można puszczać chyba w wyższych rozdzielczościach.

hytrus55
Napisany 01 Czer. 2012 - 15:25
#9

użytkownicy
Problem rozwiazany kupilem kabel VGA i WoT dziala normalnie w tej rozdzielczosci.
Dziekuje wszystkim za pomoc :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.