kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1297 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Inne
1
Jaki program do tworzenia modyfikacji?

morfik
Napisany 03 Sty. 2013 - 11:58
#1

użytkownicy
Witam,

Od kilku dni bezskutecznie poszukuję programu w którym mógłbym stworzyć moda dźwiękowego oraz graficznego.
Będę wdzięczny za informacje jakich programów używacie do tworzenia modów.

Pozdrawiam
morfik

Scytian
Napisany 03 Sty. 2013 - 14:29
#2

użytkownicy
Jeśli chodzi o modyfikację celowników to są to pliki .fla więc myślę że do modyfikacji można użyć Adobe Flash. Nie wiem jaki format mają tekstury ale Photoshop powinien dać im rady, a o dźwięku nic nie wiem.

MIchal_PL96
Edytowany 03 Sty. 2013 - 15:56
#3

użytkownicy
a nie natknęliście się może na gotowy program do edycji garażu? widziałem go na jednej ze stron z modami i z zamiarem późniejszego ściągnięcia zamknąłem stronę, a teraz nie mogę go nigdzie znaleźć :(
byłbym wdzięczny

znalazłem:
http://worldoftanks.curseforge.com/wot-mods/wot-model-editor/

morfik
Napisany 03 Sty. 2013 - 19:07
#4

użytkownicy
Dzięki za info. Flash jest tak rozbudowany (z tego co widzę), że powinien ogarnąć bez problemu też dźwięk. Co do tkstur to dowiem się czy też da im radę jak go ogarnę, co pewnie zajmie mi trochę czasu zwłaszcza, że jestem w tym zielony. ;P

Pozdrawiam

Scytian
Napisany 03 Sty. 2013 - 20:55
#5

użytkownicy
We flashu nic nie zrobisz z teksurami, do tego są potrzebne inne programy(Photoshop, gimp) Tyle że w tym drugim nie otworzysz takiej ilości formatów jak w PS.
I dobrze widzisz że flash jest super rozbudowany, dźwięk też na pewno ogarnie ale może są jakieś łatwiejsze sposoby na pracę z dźwiękiem.

morfik
Edytowany 04 Sty. 2013 - 21:17
#6

użytkownicy
Niestety Adobe Flash CS6 proffesional nic nie ogarnął :( Szkoda, bo byłem pewny, że ogarnie przynajmniej celowniki.
A konkretniej: nie udało mi się nim otworzyć żadnego pliku, ani moda dźwiękowego ani graficznego. :/ Może się mylę, ale jeśli program mógłby zapisywać pliki do wymaganego formatu to powinien chyba również go otwierać.
A tu niestety lipa po całej linii. Dodam, że miałem Flasha w wersji pełnej nie trialowej.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.