kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1229 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Inne
1
szukam modułu dmg dealer.

Oculto
Edytowany 07 Gru. 2012 - 15:47
#1

użytkownicy
Witam
Sprawa dość nietypowa, szukam moda który pokazywał by mi ilość zadanych obrażeń podczas bitwy, nie po bitwie, lecz w trakcie.
W WoW nazywało się to dmg dealer. Czy istnieje taki mod?

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Gru. 2012 - 15:15
#2

użytkownicy
http://mirtankov.net/mods/6762-mod-damage-panel-wot.html

Oculto
Napisany 07 Gru. 2012 - 15:48
#3

użytkownicy
Nie otrzymanych tylko zadanych obrażeń!
Wiem, że xvm ma coś takiego, ale to jest wielka kobyła która do niczego nie jest mi potrzebna.

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Gru. 2012 - 19:16
#4

użytkownicy
Ale właściwie po co ci znać na bieżąco ilość zadanych obrażeń?

Oculto
Napisany 07 Gru. 2012 - 19:30
#5

użytkownicy
Bo lubię mieć takie informacje, jedni instalują jakieś bzdurne statystyki które są kompletnie nie przydatne a ja lubię wiedzieć ile zadałem obrażeń bo to jest wymierna informacja o mnie, to określa jakość mojej gry.

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Gru. 2012 - 21:17
#6

użytkownicy
Ale te informacje są dostępne po bitwie. Jak najedziesz w statystykach na czołg przeciwnika po prawej stronie to wyświetli ci się ile zadałeś mu uszkodzeń.

buum99
Napisany 08 Gru. 2012 - 01:14
#7

użytkownicy
Jeżeli Ty nic nie widzisz w cyferkach z xvm to Twój problem, tam ten moduł jest wbudowany. Nawet jeśli będziesz go miał osobno czy coś to będzie zliczał tylko dmg z trafień w podświetlone czołgi. Po bitwie jak kolega napisał będziesz miał wszystkie obrażenia podliczone.

Oculto
Napisany 10 Gru. 2012 - 09:06
#8

użytkownicy
Jak mówię, potrzebny mi mod, który pokaże mi podczas bitwy ile zadałem obrażeń, jest mi to potrzebne bo wtedy wiem jaka jest moja wartość w drużynie.
XVM pokazuje rzeczy kompletnie nieprzydatne i w większości bzdurne, nie ma znaczenia ilość bitew rozegranych czy ilość zwycięstw na czołgu, bo to kompletnie nic nie wnosi do obecnej bitwy, wprowadza jedynie zamęt i rozprasza.
Jedyna wartość liczbowa która ma znaczenie, to ilość zadanych obrażeń i ilość uszkodzonych lub wyeliminowanych przeciwników, jedną z tych wartości mam w grze, czyli ilość wyeliminowanych czołgów przeciwnika, nie mam natomiast informacji o mojej skuteczności w postaci ilości obrażeń.

Bluba
Napisany 10 Gru. 2012 - 11:53
#9

użytkownicy
To skonfiguruj sobie xvm'a tak żeby został tylko panel z zadanymi obrażeniami. Nie widzę w czym problem.

http://www.modxvm.com/xvm-%D1%...D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B9/

Oculto
Napisany 10 Gru. 2012 - 14:10
#10

użytkownicy
Problem w tym, że nie wiem jak to zrobić :)

Bluba
Napisany 10 Gru. 2012 - 14:56
#11

użytkownicy
Zobacz czy ci pasuje.
Hitlog w lewym górnym.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.