kliknij aby powiększyć
1024x576 : 489 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Inne
1
Problem z XVM

Pierre Dolevas
Napisany 04 Gru. 2012 - 09:20
#1

użytkownicy
Bardzo proszę o wytłumaczenie co robię źle. (instrukcja dla debila)
Ściągnąłem i zainstalowałem dokana.
Ściągnąłem xvm. Przekopiowałem zawartość do folderu z grą. Configa full_en dałem do res_mods/gui/flash.
Ściągnąłem xvm-stat-1.0.1 przekopiowałem do folderu z grą.
Według instrukcji wykonałem wszystkie podstawowe czynności.
Odpalam przez xvm-stat i dupa. Pokazuje okienko po czym po 2 sekundach znika. Oto co ono ukazuje.

world of tanks

Ktoś byłby skłonny służyć pomocą i spełnić dobry uczynek ?

hedszot :)
Napisany 04 Gru. 2012 - 20:34
#2

użytkownicy
ja niewiem nawet co to jest :D

buum99
Napisany 04 Gru. 2012 - 23:22
#3

użytkownicy
Jak dla mnie to nie wiem po co ściągasz i instalujesz full wersje oraz wersję stat. O ile się nie mylę to pierwszy problem. Drugi to raczej nie powinieneś kopiować sam plików xvm z archiwum. Wystarczy, że weźmiesz wypakuj, wybierasz folder z zainstalowaną grą i klikasz "wypakuj", automatycznie wszystko trafi na swoje miejsce. To moje spostrzeżenia, sam instalowałem kilka miesięcy temu według tego co tu napisałem i nie miałem żadnych problemów. Zawsze warto spróbować, może się uda.

Pierre Dolevas
Napisany 05 Gru. 2012 - 08:59
#4

użytkownicy
Mam inne modyfikacje zainstalowane dlatego chciałem iść na skróty.
No ale ok. Zrobiłem jak powiedziałeś + plus dałem plik config do folderu flash. Uruchamiam przez wot proxy... i jest to samo. Stopping server.

buum99
Napisany 05 Gru. 2012 - 19:38
#5

użytkownicy
Zobacz tutaj http://forum.worldoftanks.eu/i...ic/114684-xvm-mod/page__st__40

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.