kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1429 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Gracz SCI Szuka klanu.
Poszukiwanie Klanu

Sci
Edytowany 03 Czer. 2012 - 17:18
#1

użytkownicy
Witam.
Poszukuję klanu.
To link do moich statystyk ( Wiem że nie są za wspaniałe)
worldoftanks.eu/community/accounts/500418098-SCI/
W garażu posiadam :
T-54
IS-7
IS-8
IS-4
Gw-E
E-75
Panther II
T95
T34
To by było na tyle .
Pozdrawiam.

PL_PaweU
Napisany 19 Gru. 2011 - 17:28
#2

użytkownicy
Pomyśl o czpip, napisałem temat na tym forum. Nasz klan często wygrywa, przegrywa prowincje, więc na pewno się nie znudzisz :) Musisz mieć jedynie więcej niż 16 lat zajrzyj do nas :)

Sci
Napisany 19 Gru. 2011 - 17:33
#3

użytkownicy
Niestety w maju kończę 16 lat.

Haz111PL
Napisany 19 Gru. 2011 - 21:03
#4

użytkownicy
Zobacz mój klan NOOB. Co prawda teoretyczny limit to 18 lat, jednak jeżeli jesteś kompetentny nic nie stoi na przeszkodzie, abyś do nas dołączył. Wejdź na klanowego TeamSpeak'a (w opisie klanu), wejdź na otwarty pokój i zapytaj się, czy jest ktoś odpowiedzialny za rekrutację. Pogadacie sobie, zagracie w plutonie i jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to dostaniesz się do klanu. Naszą zabawę z klanówkami zaczęliśmy niedawno, nie mamy jeszcze żadnej prowincji, ale ciągle się staramy.
Pozdrawiam :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.