kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 4203 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
profesjonalny gracz szuka klanu

exxmax
Napisany 30 Gru. 2013 - 14:45
#1

użytkownicy
Zacznę od tego czemu nie poszukuje klanu na oficjalnym forum, otóż dlatego, że jest to siedlisko trolli, klakierów WG i innego typu negatywnych stworzeń, które mnie notorycznie minusują i uprzykrzają mi życie. (swoją drogą prosiłbym też o kilka plusów http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/user/exmax-667366/)

A teraz przechodzą do mojej kandydatury do waszego klanu, dlaczego warto mnie wybrać?
JEstem doświadczonym graczem, mam przegrane ponad 36 K bitew, posiadam wiele X tierów w garażu i bardzo dobre statystyki, znam kilka języków obcych więc mogę porozumieć się praktycznie z każdym( za wyjątkiem Niemców, znam ich język, ale nie odzywam sie do nazistowskiego ście*wa) To tyle jeżeli chodzić o mój temat, a teraz przejdźmy do moich wymagań

-Po pierwsze życzę sobie (a właściwie żądam) by zaproszenia były wysyłane do mnie oficjalnie w grze, mają być ładnie sformułowane i unikalne, nie życzę sobie szablonowych tekstów.
- W klanie ma panować miła atmosfera, zwykli członkowie mają zwracać sie do mnie z szacunkiem, oraz mile widziane jakieś czołgistki, najlepiej Azjatki

Narazie to tyle, jak przyjdzie mi coś nowego do głowy to napisze w tym temacie

PS
link do mojego profilu noobmeterze http://www.noobmeter.com/player/eu/exmax/500650762/

JudasHonor
Napisany 01 Sty. 2014 - 19:38
#2

użytkownicy
Czy nie lepiej podchodzić do tej gry, klanów z większą rezerwą ?

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.