kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 1005 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Szukam klanu

emon76
Napisany 14 Kwie. 2013 - 08:56
#1

użytkownicy
Witam, mam 37 lat. Jestem początkującym graczem, ale radzę sobie coraz lepiej i już potrafię nieco napsuć krwi przeciwnikom;) W garażu mam kv1s (top, dopiero co) kv1 - najwiecej bitew, A20 i dwa premium tanki (3 i 5 tier). eff ok770. Chętnie dołaczę do klanu gdzie gdzie spotkam osoby w podobnym wieku (+20) i w fajnej atmosferze podszkolę swoje umiejętności. Mój nick w grze EMON76. Pozdrawiam.

tombom1
Napisany 14 Kwie. 2013 - 09:23
#2

użytkownicy
Witaj zapraszam do mnie.

emon76
Edytowany 14 Kwie. 2013 - 15:10
#3

użytkownicy
:) to i ja witam :) zaproszenie przyjęte:)


Cieszę się że mogłem dołączyć:) Próbuję się teraz jakoś skontaktować. Mumble sobie już zainstalowałem, próbowałem się zarejestrować też na forum ale nie widze tam odpowiedniego sposobu. Jakbyś mógł mi podpowiedzieć co i jak dalej. Do usłyszenia. pozdrawiam.

ok znalazłem

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.