kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 547 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
1 polski odrodzony batalion pancerny ZAPRASZA W SWE SZEREGI
rekrutacja

tombom1
Edytowany 26 Kwie. 2013 - 20:57
#1

użytkownicy
W Swoje Szeregi zaprasza 1POBP. Poszukujemy 6 czolgistow z min 8 tierem i skonczone 17 lat. Mozesz sie znalezc w doborowej ekipie plutony kompanie klanowe manewry w pokojach treningowych comiesięczne konkursy z nagrodami. Walczymy czesto CW. ZAPRASZAMY NA NASZE NOWE FORUM http://1pobp.fora.pl...l/ kontakt tomaj1

Menthus
Napisany 07 Kwie. 2013 - 12:26
#2

użytkownicy
Zastanawiam się nad zmianą klanu, jednak rozwaliło mnie ,że poszukujecie 10 graczy z minimum 6 tierem i walczycie o kompanie. XD

tombom1
Edytowany 08 Kwie. 2013 - 16:52
#3

użytkownicy
O kompanie nie musimy walczyć po prostu je zakładamy.Dlatego 10,bo nie chcemy mieć zawodników tylko do podbijania żetonów.Lepiej mieć 10 grających jak 60 udających ze grywa.Na cw nie mamy na razie większych sukcesów,ale się staramy. pozdr

A przypomnę ze z minimum 6tierem. Oczywiście 10 tiery są bardzo mile widziane i bardzo przydatne.:)

Menthus
Napisany 07 Kwie. 2013 - 17:49
#4

użytkownicy
,,Dziesiątki" nie mam, ale ósemka też dobra :)


tombom1
Edytowany 08 Kwie. 2013 - 16:53
#5

użytkownicy
Oczywiście ze dobra,wiec jezeli masz przynajmniej 17lat to zapraszamy do wspólnego wojowania w WOT:)

zulko
Napisany 08 Kwie. 2013 - 15:09
#6

użytkownicy
Bardzo profesjonalne, poprawne ortograficznie, interpunkcyjnie i składniowo ogłoszenie.


A sorka, czytałem właśnie ogłoszenie mojego klanu ^^

stolar96
Napisany 09 Kwie. 2013 - 20:05
#7

użytkownicy
Hmm ja mógłbym dołączyć tylko z tym wiekiem jest delikatny miesięczny problem :D 10.05.96 będę miał 17'tke mam 6'tki churchill 7 ,, umiem się nim ustawiać'' kw2 jagode i vk 3601p (chyba te numerki) (ona jest stockiem)

tombom1
Napisany 09 Kwie. 2013 - 21:06
#8

użytkownicy
Stolar96 witamy.Zaproszenie wyslane.

Gryglus
Napisany 10 Kwie. 2013 - 17:52
#9

użytkownicy
Mam Tigera II, za kilka dni E-75. Poza tym na starym koncie, którego już nie mam walczyłem moim ISem-4 bardzo często na CW, więc doświadczenie jakieś już mam jeśli o to chodzi. Jest tylko moły szkopuł, ponieważ mam 16 lat. Nie robię problemów, nie klnę, nie obrażam, nie wyśmiewam, więc decyzja należy do was. Mój nick to: JohnySzalony, a to stare konto z ISem-4 to Gryglus :)

tombom1
Napisany 10 Kwie. 2013 - 18:17
#10

użytkownicy
Gryglos garaz masz niezly ale niestety dowodca sie nie zgodzil.Powodzenia na polach bitew. Pozdr

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.