kliknij aby powiększyć
1280x720 : 207 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Puszkuje graczy, posiadających iskre talentu i umiejętności do wspólnej gry.

ImMortai
Edytowany 30 Sty. 2013 - 05:19
#1

użytkownicy
Witam, kilka osób uznało ze to co robię w tej grze jest ponadprzeciętne i powinienem pomyśleć, o czym więcej niż granie dla przyjemności(chociaż dalej mam wątpliwości co do moich umiejętności)pomysł ten bardzo mi się podoba bo bardzo lubię grać,a zajmować się tym bardziej profesjonalnie było by sztytem marzeń.
Jeśli uważasz się za ponad przeciętniaka, inni gracze też tak uważają to czemu by nie stworzyć coś razem?;) Nie chodzi mi o jakiś mass klan tylko 5-10 osób(na początek potem się pomyśli)ze względów ogarnięcia gry w jednym składzie.(pyzatym nigdy nie lubiłem tłoku na ts po 15 typa na cw to stanowczo za dużo) wyjaśniam,że chodzi mi bardziej uczestnictwo w turniejach ESL(oczywiście nie od razu i nie od razu na poważnie ). Wiec teraz przejdę do rzeczy..

1. Styl gry,kultura osobista - zupełnie inny niż ma to miejsce w zwykłych klanach( może ja tylko miałem takie pecha do ,,klanów,,) gdzie zazwyczaj pseudo-komander-dyktator który stworzył sobie klan, aby dyrygować ludźmi, który zawsze ma absolutna racje...Chciałbym aby na początek ,aby każdy każdego w miarę dobrze poznał, bo dobra atmosfera w drużynie to podstawa dobrej zsynchronizowanej gry i zgodności co do podkreślam wspólnie obranej taktyki, . Podziękuje serdecznie, za ludzi uważających się za narcyzów wszystko wiedzących, który potem ma pretensje do każdego tylko nie do siebie, bo każdemu zdarzy się zlamić, a niektórym zapomina się, że to tylko gra i wkurwia się niepotrzebnie, nawet jeśli ta gra ma być na zawodowym poziomie, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć w 100% sytuacji jaka będzie mieć miejsce za 1,2,3minuty(ameryki nie odkrywam).

2.Wymagania niestety muszą być.
-wiek+18, osobiście posiadam 21 w razie większych turniejów wyjazdowych(marzenie;p) w przyszłości trzeba mieć ten dowód osobisty.
-komunikator-wiadomo jakiś musi być, sie pomyśli

3.statystyki
http://worldoftanks.eu/community/accounts/500382301-ImMortai/ oto moje, myślę że nie są najgorsze, grając głownie na koncie darmowym, zazwyczaj niskimi tierami. Efficiency rating 1600+ jest prawie 20mil dmg przy 14k bitwach:) , nigdy nie korzystając ze skórek do weak spotów i innych wspomagaczy, nie szukając na necie poradników typu ,,jak grać,, Wszystko to moja osobista gra, ucząc się na własnych błędach. Jeśli posiadasz podobne lub po prostu potrafisz dobrze napierda..lub znasz kogoś kto miał podobny pomysł to wal śmiało W tej chwili jestem w klanie międzynarodowym, ale mój poziom angielskiego nie pozwala mi czuć się pewnie na polu bitwy, bo nie wszystko jestem stanie zrozumieć,( wysłali mi zaproszenie to zaakceptowałem, jakoś wcześniej nie ubiegałem się o bycie w jakimś dobrym klanie.. przyjmowałem to co ludzie mi wysyłali, źle sie to zawsze kończyło i obecny klan też jest aby ,,był,, nic na stałe) aha najważniejsze , jeśli zapomniałem czegoś ważnego napisać lub są jakieś niejasności pytać śmiało:) Zapraszam do wspólnej owocnej gry..

Kontakt: nick w grze podany. gadu 5324649 no i posty

aha najważniejsze , jeśli zapomniałem czegoś ważnego napisać lub są jakieś niejasności pytać śmiało:)

jareckus
Napisany 31 Sty. 2013 - 13:10
#2

użytkownicy
hmmm, fajnie by było pograć razem z dobrym graczem :) najpierw trzeba ludzi potestować w plutonach :)
pozdrawiam

Lukq
Napisany 31 Sty. 2013 - 21:24
#3

użytkownicy
niepowiem ładne staty masz.Moje widzę to średniawka

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.