kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1694 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Solidny gracz szuka klanu

grzechue
Napisany 19 Gru. 2012 - 18:25
#1

użytkownicy
Witam serdecznie, jestem poważnym człowiekiem i szukam poważnego klanu, mam doświadczenie w prowadzeniu i w uczestniczeniu w klanach różnych gier od MU po CS 1.6 z mniejszymi i większymi sukcesami.

Grę dopiero instaluję nie mam pojęcie co i jak się robi ale z małą pomocą ogarnę wszystko szybko.

Wiek 26lat
Zamieszkanie Wrocław
Stan cywilny w związku ;)
numer buta 41

Sympatyczny, komunikatywny.

Oprócz samej gry także oferuję pomoc i w realnym życiu (w miarę możliwości), takze jestem chętny na różne spoty poza grą itp itd.

Posiadam programy do komunikacji głosowej.

Nick w grze taki jak na forum.

Proszę tylko o poważne propozycje nie interesuje mnie świezy klan bo chcę się czegoś nauczyć i w przyszłości stanowić solidny fundament, trenować i wygrywać.

Kontakt: gg 4489057 a najlepiej telefonicznie lub skype - podam podczas rozmowy.

seboran
Napisany 19 Gru. 2012 - 18:58
#2

użytkownicy
Muszę cię zmartwić,ale świeżego gracza mało kto zechce do klanu.I to tym bardziej do klanu z doświadczeniem.Samo dojście do 8tieru zajmie ci w dobrym wypadku gdzieś 800 bitew.Czyli gdzieś 130-150 godzin.A dojście do 10 tieru przynajmniej drugie tyle.A nie mając doświadczenia z grą tym bardziej tracisz na wartości.
Radzę ci się trochę rozwinąć,poznać grę,i wtedy zainteresować się klanem.

BloodWolF
Napisany 19 Gru. 2012 - 19:20
#3

użytkownicy
Jak zainstalujesz już grę wstąp do nas na kanał "Polska / Poland" nie jest to klan acz zbiorowisko ludzi z doświadczeniem w grze. W miarę możliwości nauczymy Cie podstaw i zachowania na polu walki. A później możesz wojować świat :)

Kiryo
Napisany 20 Gru. 2012 - 09:20
#4

użytkownicy
MU to tak trochę poza kwestią :) ....hmmm no chyba, że byłeś elfem i strzelałeś ^^

grzechue
Napisany 20 Gru. 2012 - 12:05
#5

użytkownicy
Dziękuję za wszystkie komentarze, uzyskałem już wstępną pomoc na kanale Polska / Poland.
Pozostaje się rozwijać i walczyć :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.