kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 454 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Takie tam szukanie...

BloodWolF
Edytowany 18 List. 2012 - 19:59
#1

użytkownicy
Można by powiedzieć, że szukam ale... nie przyjmuję żadnych zaproszeń typu "To chodź do nas". Chcesz mnie w klanie musisz mi udowodnić, że akurat Twój klan jest stworzony dla mnie.

Krótko o mnie: Często szukam kompanii. Tak używam TS3. Przesiaduję na kanale "Polska / Poland". Nie gram w CW (jako osoba pracująca po prostu na to czasu nie mam).

Krótko o tym co mam... Zobacz tu
Stan garażu na obecną chwilę 104 czołgów. W tym 3xT10 (odkrytych niekupionych 4szt.) 9 i 8 prawie wszystkie :).

I to by było na tyle... Pytania? :> Czekam znudziło mi się wyłączne zbijanie gwiazdek, a tu można chwilę odpocząć od tępienia przeciwników (i n00bów z własnej drużyny).

P.S.
Klan nie musi być polski równie dobrze władam J.Angielskim.

artur825
Napisany 19 List. 2012 - 16:50
#2

użytkownicy
Jak chcesz zapraszam do A-B
http://armoredbeasts.bnx.pl/news.php (misja Afryka), dołączysz spodoba się zostaniesz, nie to droga wolna.
Niestety CW wymagane chodź nie ma wielkiej spinki.
Co do "" Chcesz mnie w klanie musisz mi udowodnić, że akurat Twój klan jest stworzony dla mnie.""
To działa też w drugą stronę :) więc decyzja należy do ciebie.
TS3: ts6.net-speak.pl:6300

BloodWolF
Napisany 19 List. 2012 - 18:44
#3

użytkownicy
Wrócę z robotki zawitam na TS zobaczę jaka atmosferka. Pogadać nie pogadam bo młody już będzie spał. Chętnie poplutonię z kimś aczkolwiek wolałbym zobaczyć klan w realnym starciu z przeciwnikiem tzn. kompania. Startujecie 10 czy bardziej na 8 jeździcie?

artur825
Napisany 19 List. 2012 - 20:34
#4

użytkownicy
rożnie sobie radzimy, różnie to bywa...ale raczej jest dobrze zerknij na mapę i rejon Egiptu :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.