kliknij aby powiększyć
1600x982 : 246 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Gracz szuka dobrego i zgranego klanu

Luke
Edytowany 24 Paź. 2012 - 23:55
#1

użytkownicy
Cześć, na imię mam Łukasz. Lat 24. Tyle danych personalnych powinno Wam na razie wystarczyć. Niżej podam moje statystyki i to czego oczekuję od potencjalnego klanu:

Nick: zZAWAa
Liczba bitew: 3287
Wygrane: 1715 ( 52% )
Przetrwane: 1218 ( 37% )
Zniszczono: 3098
Wyspotowano: 2828
Eff: 1400 (idzie ciągle w górę)
TS: jest

Maszyny którymi gram najczęściej:

IS - I skill 70% (35k expa do IS-3)
KW-1S - II skill na 82%
T-34-85 - I skill 90%
SU-26 - I skill 64%
T-50 - I skill 10%
PZIII - załoga na 90%

Oprócz tego, aktualnie w garażu: SU-5, M4 Sherman, M8A1, M5, Hetzer, AMX40, B1, Renault, BS.

Jeśli chodzi o kompanie to jak widać, jestem w miarę przygotowany na Juniorki i Seniorki ;)


A teraz, napiszę co mniej więcej chciałbym od ekipy:
- jestem dobrym graczem, który w miarę szybko uczy się nowych rzeczy, dlatego bardziej zależałoby mi na klanie, który prezentuje wyższy poziom gry ode mnie i w którym będę się podszkalał w umiejętnościach. Dlatego nie dla mnie pierwszy lepszy klan gdzie będę "błyszczał".
- poświęcam na grę przeważnie 2-3 godzinki dziennie. Czasem jest to godzina, a czasem dłużej niż 3... Rzadko kiedy jest dzień kiedy nie pojawiam się wcale. W związku z tym, miło bym widział częste plutony oraz kompanie, bo wiadomo, w grupie raźniej ;)
- klan z perspektywami ! Chciałbym zwiększać swoje umiejętności co umożliwiłoby mi w późniejszym czasie wspólne zabawy w CW oraz turniejach. Wiem wiem, dalekie plany, ale to ważne. Jeśli zamierzacie "tak tylko sobie pykać" i nic nie osiągać to dzięki, ale nie skorzystam.



Jeśli po przeczytaniu powyższych wypocin uważacie, że ja przydam się Wam, a Wy mnie, to proszę o propozycje i kontakt ;)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.