kliknij aby powiększyć
1600x989 : 212 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Profesjonalna akademia - The Herd 2

allegropenya
Napisany 11 Wrze. 2012 - 09:46
#1

użytkownicy
Witaj!
Jeśli znalazłeś ten tekst oznacza to, że prawdopodobnie znudziło Ci się granie w WoT w losowych bitwach i szukasz drużyny, gdyż zdajesz sobie sprawę, że 3 zgrane osoby są w stanie pokonać 15 nieudaczników w najlepszych czołgach.

TH - The Herd, klan powstał w połowie sierpnia 2010 roku, założony został przez grupkę zapalonych graczy (na czele z Obiektem57), którzy swoją przygodę z WOT zaczynali od zamkniętej bety. Przeżyliśmy wszystko, od żabkujących ghost tanków po znikające pociski i palące się Tygrysy po trafieniu w gąsienice. Dziś. Klan stoi twardo na nogach. Codziennie walczymy w Clan Wars.

Osobiście jestem świeżym członkiem odłamu TH, mianowicie Akademii „The Herd 2”. Niezależnie od tytułu gry w których podejmowałem przygodę, zawsze bardzo ambitnie podchodziłem do poszukiwań gildii/klanu w którym chciałbym się znaleźć. Muszę, przyznać, że już od pierwszych chwil spędzonych w TH2 jestem bardzo mile zaskoczony. TH2, świetnie spisuje się jako akademia, z dnia na dzień czuję się lepszym czołgistą a to dzięki, dowództwu na najwyższym poziomie, doświadczonych marszałkach polowych prowadzących pierwszorzędne treningi i efektywne kompanie. Poza nabywaniem nowych umiejętności, spotkacie tu ciekawych ludzi, i odprężycie się w dobrej atmosferze. Gorąco polecam TH2 i zachęcam do dołączenia do naszych szeregów.

Od strony technicznej:
Aby móc wstąpić do TH2 należy najpierw złożyć podanie na forum theherd.com.pl w dziale rekrutacji. Następnie po zaakceptowaniu podania przez jednego z rekrutantów, przechodzimy do strony klanu (http://worldoftanks.eu/community/clans/500002402-TH2) i przeklejamy zaakceptowane już podanie, w ciągu kilku godzin, będziecie szczęśliwymi rekrutami TH2 :)

Zasady rekrutacji, wymagania klanu, wzór podania oraz więcej informacji znajdziecie w dziale rekrutacyjnym na wcześniej wspomnianym forum.

Pozdrawiam i jeszcze raz polecam TH2.


1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.