kliknij aby powiększyć
1390x872 : 898 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Chętny do Klanu.

seboran
Edytowany 08 Wrze. 2012 - 15:44
#1

użytkownicy
Witam.

Po kilku miesiącach odpuszczenia sobie lekko z grą chciałbym zaangażować się w sprawy klanowe.W swojej przygodzie z wotem byłem 3razy w klanach,pierwsze 2 się rozpadły a z ostatniego wyszedłem ponieważ nie miałem już tych chęci do kompanii,klanówek,itp.Nie sprawiała mi to przyjemności.Ale po przerwie postanowiłem na nowo wejść do gry i poszukuję klanu.Zależy mi na fajnych osobach,z którymi wieczorami można pogadać,pośmiać się,i porozwalać trochę maszyn.
Dobra,to teraz dane jakieś.
seboran
wiek 15lat
Czołgi:Jeżeli potrzebny byłby tier10 to mogę w przeciągu miesiąca zrobić obiecta 268 i jeżeli dobrze pójdzie z kasą t110e5.Na stanie mam jeszcze ferdka,odblokowane wszystkie 8tierowe maszyny u ruskich,hellceta,su8,t34 i su100(będę szedł na drugą linię tdków.)
Jak na razie możecie liczyć na moje wsparcie obiektem704 z 3perkiem na 70% i m103.
Gram od początków closed bety z przerwami łącznie 7miesięcznymi.Ponad 9k bitew na liczniku,zresztą sami możecie sprawdzić staty na stronce wota albo wot news,
Dobra,trochę się rozpisałem.Jakby były jakieś pytania to piszcie.
Pozdrawiam
Seba

Sprawa nieaktualna

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.