kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 345 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Ambitnie i bitnie. Szukam klanu.

wiesiatko29
Edytowany 08 Sie. 2012 - 14:29
#1

użytkownicy
Poszukuję klanu w którym nie gra się dla funu ,lecz po to by wygrywać.
Mój nick w grze jak na forum.
Gram od 3 miesięcy więc raczej jestem nieopierzonym gołwoąsem niż starym wyjadaczem mimo mych 37 wiosen.
Czego oczekuje?
Gry z dobrymi graczami od których moge się czegoś nauczyć.
Co moge zaoferować ze swojej strony?
Pełnego zaangażowania,a w przyszłości gdy mój poziom gry nie będzie odstawał od tych najlepszych zarówno pod wzgledem merytorycznym jak i technicznym pełnego zaangażowania w CW.
W garażu mam wszystkie pojazdy którymi grałem Wszystkie ulepszone na maksa z załogami po 100% i dodatkowymi umiejetnościami i atutami.
Zamierzam w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy mieć wszystkie 9 i 10 tiery zarówno czołgów jak i niszczycieli, a także arty. Jak będzie czas pokaże.
Nigdy nie grałem w plutonach ani kompaniach więc czas to zmienić.
Ponieważ poliglotą nie jestem, język może być barierą.

Lukq
Napisany 08 Sie. 2012 - 17:08
#2

użytkownicy
Ładny cel sobie postanowiłeś to bedziesz nieźle nolife'ić żeby zrobić all 10 tierowce + arty w 2-3 miechy . GL

hiwis
Napisany 08 Sie. 2012 - 17:53
#3

użytkownicy
zakładając 16-18 godzin grania dziennie powinno się udać, ale bez nadzoru lekarskiego się nie obejdzie ;)

Lukq
Edytowany 08 Sie. 2012 - 19:19
#4

użytkownicy
No to życzę powodzenia w grze wymagającej skupienia . Wiele medali i żeby twoi kumple do klanów się dostali.Czołgów X tierowych co nie miara i żeby się na ciebie nie darła stara .Żeby twój zapał jak słońce nie zgasło i twoje pociski zawsze wchodziły "jak w masło". Więc powodzenie brachu i żeby wrogi twój team "poszedł do piachu".Aby Enemy team'u zostało cmentarzysko po strzałach "było blisko".I nie smuć się strzałami za 0 bo i tak Wargaming będzie do ciebie wołał ty sknero!Abyś tdekiem skrywał się w cieniach i po twoim wystrzale było słychać krzyk "wróg stoi w płomieniach!!". I to już koniec mego wiersza cienkiego jak skrzydła świerszcza. Przykro mi bo zrobić to muszę niestety koniecznie bo nagle w eterze ktoś krzyczy Ruszać się chcecie żyć wiecznie!

xD xD xD xD xD xD
Ps.(Wiem że ten wiersz jest daleki do doskonałości ale nie ma się co dziwić bo robiłem go dokłądnie z 12 min.Przepraszam za brak podziału na strofy odpowiednich rymów itd)

Walter_NovotnyPL
Napisany 08 Sie. 2012 - 20:11
#5

użytkownicy
Wymurować złotymi zgłoskami. Zaiste szlachetne są twe słowa. Podpisuję się pod nimi wszystkimi kopytami, mackami, czułkami i innymi odnóżami.

Lukq
Napisany 08 Sie. 2012 - 21:42
#6

użytkownicy
Dzięki ci wielkie za twe ciepłe słowa lecz boli mnie mego serca druga połowa że nikt inny nie zwrócił uwagi na mój wiersz wspaniały
który najlepsze polskie ikony kultury by chciały

losewos
Napisany 09 Sie. 2012 - 08:37
#7

użytkownicy
Wiersz napisałeś wspaniały ale lecę bo śniadanie zrobił mi stary

Lukq
Edytowany 09 Sie. 2012 - 12:55
#8

użytkownicy
Lecz 2 osoby to ciągle za mało pragnę by więcej osób z moim wierszem się zapoznało.

wiesiatko29
Edytowany 09 Sie. 2012 - 10:49
#9

użytkownicy
Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli...:)

[A-B]
Napisany 10 Sie. 2012 - 23:21
#10

użytkownicy
Zapraszamy do jednego z naszych składów (A-B/ A-B-2).
Więcej o nas na armoredbeasts.bnx.pl.
TS: ts6.net-speak.pl:6300.
W razie pytań - pytaj kogoś z dowództwa:)

Zapraszmy,
A-B

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.