kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1341 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
kupno zlota z innego nr niz twoj

Marcin29wlkp
Edytowany 11 Ma. 2012 - 20:01
#1

użytkownicy
wyslalem sms na kupno zlota ale otrzymalem info ze "probowalem zakupic nie na swoje konto"....a przeciesz wpisalem w sms swoj adres e-meil. wyslalem raz ze swojego nr i zadzialalo ale kiedy chcialem wyslac z innego nr otzrymalem taki wlasnie komunikat co wy na to?

PiterPit
Napisany 12 Ma. 2012 - 11:47
#2

użytkownicy
że WG gromadzi dane czyli nr telefonów i przypisuje do określonego konta

p11k
Napisany 12 Ma. 2012 - 14:04
#3

użytkownicy
Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Sam doładowywałem z 2, czy 3 telefonów i nie było z tym problemów. Napisz do supportu i zapytaj sie o co chodzi.

Marcin29wlkp
Napisany 13 Ma. 2012 - 09:29
#4

użytkownicy
wyszlo tak jak myslalem i jak PeterPit napisal. wczoraj wyslalem ze swojego nr czyli z tego co pierwszy raz wyslalem i zaakceptowalo bez broblemow...cos w tym musi byc
jak ktos moze to niech podrzuci meila do nich

p11k
Napisany 13 Ma. 2012 - 13:53
#5

użytkownicy
Wejdź na główną stronę WoTa. Możesz też bodajże napisać przez forum World of Tanks, ale nie jestem pewien.

yaroo_p
Napisany 30 Kwie. 2012 - 16:39
#6

użytkownicy
Hm... ja kupowałem już kilkanaście razy gold przez SMS w dodatku z 3 różnych numerów(np.dzić 2 razy z dwóch różnych) i jak do tej pory nie miałem takich problemów.

wiesiatko29
Edytowany 18 Paź. 2012 - 13:07
#7

użytkownicy
sms 30,75 zł=1050 gold
przelew 219 zł=14500 gold

Polecam to drugie,taniej,szybciej. Sprawdziłem.
Odradzam zakupy na allegro.
Kupiłem jako podarunek, zablokowali mi konto, kupiłem w formie doładowywania(gościu dzwoni ze swojego tel. i doładowywuje Ci konto)zablokowali konto.
Jest dobrze przez 2 miesiące ale potem jest blokada.
Musialm jeszcze raz wydawać kasę.
"Chytry 2 razy traci".
Wszyscy co mi sprzedali złoto na allegro znikneli, ten z tym doładowywaniem jeszcze jest ale to LIPA!

s0ze
Napisany 18 Paź. 2012 - 15:12
#8

użytkownicy
Pewnie po aferze z allegro zaostrzyli środki ostrożności ale jeden numer to głupota, może u nich na Białorusi człowiek całe życie kisi sie z jednym numerem komórki :P

Jabolek
Napisany 17 List. 2012 - 19:35
#9

użytkownicy
Witam.

Z sms jest czasami problem jak już używajcie płatności dzwoniąc DOŁADOWANIE PRZEZ DAOPAY na allegro jest dokłada instrukcja:

Informacja dla oszczędnych.

Kuzyn sprzedaje 200% pewny zakup płatność telefonem(firmowym).

http://allegro.pl/2500-gold-world-of-tanks-rachunek-potwierdzajacy-i2799175134.html

Palce
Napisany 17 List. 2012 - 19:53
#10

użytkownicy
Według wargamingu jedyna słuszna, opłacalna (na dłuższą metę) i legalna forma zakupu złota to ta z ich strony. Kolega który ma problem z zakupem złota przez telefon przypisał zapewne numer telefonu do konta w WoT i teraz może tylko kupować golda z numeru przypisanego. Zaś Ci którzy nie mają przypisanych numerów mogą naciągać rodziców i pracodawców korzystając z innych numerów.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.