kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 403 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
kolejny patch i kolejne nerfy

Vampir9610
Napisany 23 Sie. 2013 - 19:46
#1

użytkownicy
Czemu k..a za każdym patchem ruskie są ulepszane a niemieckie osłabiane? Przecież to chore!
Wargaming boi się Putina że jak się dowie że niemieckie leją ruskie i jego armijka przywita ich w siedzibie?!

seboran
Edytowany 24 Sie. 2013 - 15:18
#2

użytkownicy
"Oni ciągle płaczą"


Zauważ że tylko kw wystaje przed szereg.No i kw1s ale w 8.9 odbiorą mu 122.I powiedz mi teraz jak bardzo is7 wygrywa w starciu z mausem.

MachTraxzs
Napisany 24 Sie. 2013 - 17:54
#3

użytkownicy
-_- kolejny płaczek z "tygryskiem" obok lolka w garażu... A co niby takiego MEGA ulepszonego w ruskim drzewku nęka Cię po nocach, że spać nie możesz, bo nie rozumiem?Mam kilka radzieckich kmiotów i jakoś nie czuję kosmicznego odlotu ponad innych.

Assire
Napisany 24 Sie. 2013 - 22:27
#4

użytkownicy
Nie wiem co ty chcesz do patcha, ruskie nie dostały żadnego buffa, za to Tygrys 1 dostał buffa jak cholera. Tygrys II już mniejszego, ale nadal buffa

PancerLake
Napisany 24 Sie. 2013 - 23:39
#5

użytkownicy
A co z Tygrysem ? Jakiego buffa?

Assire
Napisany 25 Sie. 2013 - 01:26
#6

użytkownicy
Zwykły Tygrys na długiej 88 bedzie mial 8.96 strzałów na minute, 2,7 sek celowania. Najlepszy silnik będzie miał bodajże 700 km, ale opory gruntu będą mniejsze (w skrócie, jeździ minimalnie gorzej albo tak samo jak na przedostatnim silniku). Będzie szybciej sie obracal, za to wieża bedzie znacznie wolniejsza (celownik bedzie sie mniej rozlazil). No i 50 hp więcej.

MIchal_PL96
Napisany 25 Sie. 2013 - 11:29
#7

użytkownicy
co do sporta to niewiadomo czy straci 122, tiger dostał buffa, kingtiger tez, przy okazji stracil weakspota na wlazie, zastanawia mnie e-75 zabrali mu 300 koni ale zwiekszyli predkosc obrotu, teraz nie bedzie wgl depresji dziala
co do ruskow to kv-2 ma nerfa o 2 stopnoe wolnoejszy obrot wiezy ale za to silnik mu ulepsza
i tak, ruskie sa dziwne, na zadnym innym boku czolgu nie da sie zrykoszetowac 3 razy fochem 155 (nie trafienie krytyczne tylko rykoszet)

seboran
Napisany 25 Sie. 2013 - 12:26
#8

użytkownicy
http://www.dom1n.com/newsy/8-8-zmiany-w-pancerzu-niemieckich-czolgow/
Płacz dalej,płacz.

Franio
Edytowany 26 Sie. 2013 - 00:07
#9

użytkownicy
@up
Pancerz Tigera już dawno powinni pogrubić, bo sam czołg był jednym, wielkim, jeżdżącym weakspotem. VK3601 z tego co pamiętam ma zostać czołgiem ciężkim, więc to, że pogrubią mu trochę pancerza jest raczej oczywiste.

PS. Czy tylko mnie razi używanie słowa "mantlet", kiedy posiadamy ładne, polskie słowo "jarzmo"? :D

Assire
Napisany 25 Sie. 2013 - 23:07
#10

użytkownicy
@up
Jak się Tygrysem grać nie umie to jest wielkim weakspotem. Ale jak się odpowiednio sidescrap zrobi, czy to zza kamienia, czy zza budynku, czy czegokolwiek, to już przestaje być takim weakspotem a zaczyna nabijać stalowe ściany.

Owszem, mnie "mantlet" też raziło

seboran
Napisany 25 Sie. 2013 - 23:58
#11

użytkownicy
Mi się tylko kojaży ze słowem naplet i imieniem Manfred.
A jarzmo to bardzo ładne słowo i brzmi sensownie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.