kliknij aby powiększyć
1152x720 : 979 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Rekrutacja do ekipy Gamingbet.eu

HitcH
Napisany 06 Czer. 2013 - 19:51
#1

użytkownicy
Witam!
Jestem twórcą serwisu gamingbet.eu, strony dla fanów esportu, pozwalającej na typowanie meczy, informującej o aktualnie rozgrywanych turniejach jak i nadchodzących.

Obecnie wpieramy League of Legends, Stracraft 2, World of Tanks, jednak z czasem rozwoju serwisu dodamy inne, również popularne gry.

Wraz z rozwojem serwisu prowadzimy nabór do sekcji League of Legends, World of Tanks, CS: Go, oraz innych gier - jeśli chciałbyś prowadzić sekcję nie wymienioną przeze mnie to możesz zaproponować i określić zainteresowanie danym tytułem (eventy, turnieje, ligi - ogólnie scena e-sportowa)

Kontakt: tomasz@gamingbet.eu w tytulę proszę wpisac tytuł gry którą chciałbyś się zajmować.
W wiadomości krótko o sobie, doświadczenie w prowadzeniu/redagowaniu stron, zainteresowania oraz oczekiwania od nas.

Pozdrawiam,
Tomasz

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.