kliknij aby powiększyć
1680x1038 : 438 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Wspomagacze w grzę :D

farbostarter
Napisany 08 Ma. 2013 - 17:10
#1

użytkownicy
Nie, nie cheaty :D Chodzi mi o muzykę. Zauważyłem, nie wiem czy to tylko u mnie tak wypada ale za każdym razem gdy gram z własnym podkładem wyniki mam o kilkadziesiąt procent wyższe.
Dzisiejszy wynik z Hollywood Undead - We Are :D 1.800 doświadczenia (2.600 pierwszy win) i 36000 doświadczenia. Wynik odstaje od moich średnich wyników :D A jak wygląda to u was? Może warto zobaczyć. Mi dobra muzyka daje kopa do walki :D

seboran
Napisany 08 Ma. 2013 - 17:24
#2

użytkownicy
Ruskie techno i porządny metal dają zastraszające wyniki w moim przypadku xD
Słuchając destroy everything rozwaliłem 11czołgów su100tką XD

Franio
Napisany 08 Ma. 2013 - 17:33
#3

użytkownicy
Coś w tym jest, w moim przypadku klasyczny heavy metal podnosi skilla o jakieś 30%. Z innych wspomagaczy w grze pomaga jeszcze browar. Po 1-2 puchach mam zawsze dużo lepsze wyniki niż przed ;p

Scytian
Napisany 08 Ma. 2013 - 18:23
#4

użytkownicy
Muzyka bardzo wpływa na styl gry(przynajmniej na mój), właśnie dlatego chciałbym żeby WG zmieniło muzykę na campinówce na jakąś szybszą, a nie tak jak teraz. Dość że mapa sprzyja camperom to jeszcze muzyka powolna nie pośpiesza do ataku.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#5

Berni90PL
Napisany 15 Ma. 2013 - 18:45
#6

użytkownicy
Ja osobiście poprawę efektywności zauważyłem nie tylko w grach. Ale i w normalnym życiu. Jak mam swoją muzykę lepiej jedzie się samochodem, milej pracuje, i w ogóle jakoś lepiej pracuje.

A co do wotowskiej muzyki, to już dawno ją zamieniłem na inną. A po aktualizacjach jest to pierwsza rzecz, którą robię.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.