kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 862 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Regulamin i Ban .
Dostałem Bana na innym portalu Wota .

klimsonbless1
Edytowany 30 Wrze. 2012 - 16:46
#1

użytkownicy
Witam serdecznie zwracam się do wszystkich żeby wyrazili opinie na ten mój przypadek .


A więc dostałem Bana na innym portalu Wota konkretnie za to że napisałem treść gdzie post był założony przez innego użytkownika jego temat to "Pomoc" więc myśle sobie napisze bo miałem problem z Wotem nie działał mi na komputerze.

Moja treść pisma sprowadzała się do tego że prosiłem o pomoc nie używam wulgaryzmów aniy nie obrażam innych użytkowników .

Czy czasami człowiek nie może sie pomylić ?


Czy tu też są takie surowe kary że nawet jak bym sie pomylił to dostane Bana ?




kurkusmaximus
Napisany 30 Wrze. 2012 - 17:24
#2

administracja
Tak. Nie. Daj linka do tego tematu.

klimsonbless1
Napisany 30 Wrze. 2012 - 17:46
#3

użytkownicy
http://world-of-tanks.pl/forum/

Taka informacja dostałem widze Bana też na IP komputera co za ludzie chciałem wyjaśnić to wszystko założyłem inne konto chyba logiczne musze jakoś rozmawiać , meila którego napisalem od dwóch dniy nie dostałem odpowiedzi na niego .

Gdy pisałem tam na czacie to jeden z moderatorów po Hamsku się zachował.

Ja wtedy napisałem czy jest szansa na to że odwieście mi konto , Cytuje Moderatora klimsonbless żadnych szans i zdradze cie sekret właśnie leciy Ban za Multikonto .

Czy to jest normalne ja tak zrobiłem bo musze jakoś wyajśnić tą sprawe a tu takie rozczarowanie (.

Linka nie jestem wstanie dać ale może pan sobie porozmawia z Adminem lub Moderatorami tylko czy powiedzą prawde jak było .

Nie mam nic do ukrycia .

WotXtier
Edytowany 19 Sty. 2013 - 12:48
#4

użytkownicy
Nie przejmuj się banem na tamtym forum.Bo ma zdrowo pojebanych adminów.Nawet nie tak dawno jednego wywalili bo całe forum miało go już dość.Jest o tym cały wątek na tamtym forum.Cały czas spinają się o byle co.Nie ma dnia żeby nie było tam awantury.
Do dziś odeszła już ponad połowa ludzi z tamtego forum.Jak ktoś ciekawy niech sam sobie poczyta co się tam dzieje.Są wątki na ogólnym.



1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.