kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 450 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Zrobiłem film i warto to zobaczyc!!!
Dodatkowe efekty specjalne, które nie zobaczysz w grze.

Rejken
Napisany 28 Sie. 2012 - 11:31
#1

użytkownicy
Hejka Wszystkim,

Chciałbym się Wam pochwalić filmikiem zrobionym przeze mnie z gry World of Tanks i dodaniu paru nowych elementów / efektów. Jest to jedna z moich bitew troszkę w innym wykonaniu. Właściwie tak wygląda moja każda bitwa hehehe, zawsze te ostatnie piwko i super ekipa, która wie co to współpraca. :)
Jak najbardziej polecam Wam go zobaczyć. Chociaż filmik ten troszkę lepiej wyglądał w moich myślach to i tak nie jest najgorszy :) Aktorem to ja nigdy nie będę, ale fajne teksty kumpli można usłyszeć.

Link do filmiku na youtubie

Jeśli filmik Wam się podoba pokażcie go swojemu kumplowi z plutonu, albo kolegą z klanu. Rozsyłajcie go gdzie tylko będziecie chcieli :)

W planach mam kolejny filmik, scenariusz już w głowie jest. Jeśli znajdzie się dużo pozytywnych opinii to na pewno go stworze.
A teraz koniec tego smęcenia, zapraszam do oglądania i subskrybowania mojego kanału na youtubie.
Naprawdę polecam, pewnie znajdziecie jeszcze coś tam co lubicie :)

ps. nie zapomnijcie zobaczyć filmik pt: "T1 cunningham".

Pozdro :)

losewos
Napisany 28 Sie. 2012 - 12:23
#2

użytkownicy
Zarąbiste!Super wam to wyszło.Korzystając z okazji może polecę innego fajnego zagrajmera robiącego wot i mającego mało widzów: http://www.youtube.com/user/Grzechu40 Cieszy mnie to że coraz więcej ludzi nagrywa wota.

dbmat
Napisany 28 Sie. 2012 - 14:00
#3

użytkownicy
świetny filmik, naprawdę warto obejrzeć :)

Rejken
Napisany 29 Sie. 2012 - 11:30
#4

użytkownicy
Bardzo fajnie, że się Wam podoba :) W planach mam jeszcze jeden filmik tylko troszkę w inny sposób będzie zrobiony. Jeszcze parę rzeczy muszę dopracować i pewnie niebawem będzie można zobaczyć nowy filmik na moim kanale ;)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.