kliknij aby powiększyć
1600x989 : 198 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Sprawa związana z forum.

Saalar
Napisany 29 Lip. 2012 - 15:40
#1

użytkownicy
Witam serdecznie!
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie chodzi mi o reklamę ani nic takiego. Mam poprostu pewien problem z którym nie mogę sobie poradzić.
Ogólnie nie spędzam dużo czasu na waszym wortalu (siedzę na innym). Otóż jestem tam zarejestrowany. Pod moją nieobecność brat także się tam zarejestrował (zaczął także grać, nie wiedział, że mam tam konto). Było to przedwczoraj. Wczoraj koło 14:00 wchodzę na forum a tam wyświetla mi się komunikat o perm. banie za "multikonto", co jest niezgodne z prawdą. Wysłałem maila do pomocy technicznej forum ale do teraz nie odpisali. Boję się, że już nigdy nie wejdę na forum na którym spędzałem 1-3 godzinek dziennie. Nie chce niczego reklamować. Chciałbym się tylko dowiedzieć czy gdyby u Was powstałą taka sytuacja to moglibyśmy z bratem liczyć na odbanowanie przynajmniej jednego z kont?
Pozdrawiam serdecznie!

kurkusmaximus
Napisany 30 Lip. 2012 - 08:08
#2

administracja
Za samo multikonto nie ma kary. Za korzystanie z tych kont w celu tworzenia burdelu, tak.

Saalar
Napisany 30 Lip. 2012 - 12:14
#3

użytkownicy
Dziękuję za odpowiedź!
Hmmm widocznie tam jest... Brat nie napisał ani jednego posta, a ja na swoim miałem z jakieś 10 ale napisane bardzo dawno temu. Na maila nadal nie odpisali. chyba będę musiał się pogodzić ze stratą :(
Pozdrawiam!

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.