kliknij aby powiększyć
1152x720 : 365 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Wyposażenie
1
Sprzęt dla Tortoise

Zeros
Napisany 01 Maj 2013 - 10:24
#1

użytkownicy
Jaki sprzet i perki polecacie dla Tortoise?

W tej chwili mam ladowanie 5.99sek, przy rammerze i 100% zalodze. BIA nie mam bo jeszcze nie mam ukonczony 3 perk. Jako pierwszy 6 zmysl, a drugi naprawa. Dodatkowo mam wentylacje i binokle.

Menthus
Napisany 01 Maj 2013 - 22:10
#2

użytkownicy
Czym jest to BIA?

dex1
Napisany 01 Maj 2013 - 22:38
#3

użytkownicy
BIA = Brothers in Arm = Towarzysze Broni.

Grać na niszczycielu czołgów i nie szkolić kamuflażu to chyba najgorsze co można zrobić, nawet na klocku jakim jest Tortoise. Ja bym na twoim miejscu zrezygnował z BIA i przeszkolił na kamuflaż. Nie tylko trudniej cię wyspotować, ale szybciej znikasz, co ma ogromne znaczenie, gdy w drużynie przeciwnika jest 5 art. TD jest dla każdej ogarniętej arty jest celem nr 2. Celem nr 1 jest arta przeciwnika ;).

Reszta wyposażenia jest OK.

Menthus
Napisany 01 Maj 2013 - 23:00
#4

użytkownicy
Dzięki

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.