kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 979 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Tworzenie dźwięków do World of Tanks
...Czyli .fsb jednym wielkim problemem.

Zielasiadora73
Napisany 29 Maj 2012 - 22:38
#1

użytkownicy
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak stworzyć voice-pack'a, lecz nie mogę gdyż pojawia się problem czym wypakować/otworzyć plik .fsb .
Są jakieś programy do tego? WinRAR nie działa na te pliki, choć na jednym forum spotkałem się i z tym, że on niby ma to wypakować. Jest także tam plik .fev i jak byście mogli, powiedzcie mi czy w nim coś zmieniać itp. oraz w ostateczności - Czym otworzyć.

Pozdrawiam
-Zielo

Scytian
Napisany 30 Maj 2012 - 20:48
#2

użytkownicy
1.Ściągasz to: http://hcs64.com/files/fsbii06.zip
2.tworzysz nowy folder
3.do folderu wrzucasz rozpakowany folder który pobrałeś i plik który chcesz rozpakować
4.przeciągasz plik który chcesz rozpakować na plik fsbii.exe i czekasz aż się rozpakuje
5.Teraz jak chcesz posłuchać tych dźwięków kasujesz końcówkę .fsb w jego nazwie i odtwarzasz(Winamp tego nie odtwarza ale Windows Media Player działa) Jak spakować to nie wiem ale możesz sprawdzić tutaj;
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/51114-wot-voice-mods/
Znalazłem to ale nie wiem co tam jest, trzeba się na US zarejestrować, a nie chce mi się, możesz sam spróbować.

Zielasiadora73
Napisany 01 Czer. 2012 - 01:39
#3

użytkownicy
Emm... Rejestrowałem się ale nie mogę wejść. Niby nie mam uprawnień ;s
Tak więc teraz tylko czekam jak to spakować. Dzięki jednak za pomoc jak to rozpakować :))

Berni90PL
Edytowany 01 Czer. 2012 - 08:25
#4

użytkownicy
Ciekawa sprawa:P

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.