kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 517 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Błąd w opisie "Enhanced Suspension"

Berni90PL
Napisany 02 Maj 2012 - 15:17
#1

użytkownicy
Enhanced Suspension
+10% do limitu ładowności
Wszystkie typy zawieszenia zwiększają ładowność o tyle samo procent. Jest to, prawdopodobnie, najrzadziej używany sprzęt przez graczy, gdyż oprócz zwiększenia limitu wagi, nie daje nic w zamian.
Koszt:
- Enh. Spring/Vicker suspension, 20000 kredytów
- Enh. Candle suspension, 40000 kredytów
- Enh. Christie Suspension, 80000 kredytów
- Enh. Torsion Bars 1t Class, 100000 kredytów
- Enh. Torsion Bars 3t Class/Levers, 200000 kredytów
- Enh. Longitudinal Torsion Bars, 500000 kredytów
- Enh. Torsion Bars 5+ t Class, 500000 kredytów
- Enh. Belleville Washers, 600 000 kredytów

To jest wasz opis modułu który zwiększa możliwość nośne zawieszenia. Jednak w opisie na oficjalnej stronie wota wychodzi na to że daje dodatkowo 30% więcej punktów życia zawieszeniu:
" +10% Suspension Load Limit and

+30% to Suspension hit points

(in-game description is incomplete).

A higher load limit does not improve acceleration, traverse rates, or anything else. It just increases the max. weight capacity and can be useful while still using the tank's stock tracks. The more useful aspect of this equipment, which unfortunately does not appear on the in-game description, is the increase to suspension hit points, which makes your tank harder to de-track.

Available on most German and Soviet vehicles. Not available on any American or French vehicles. "
dane ze stronki http://wiki.worldoftanks.eu/Equipment.

Nie odkryłem tego co prawda ja jednak jeden z wortalowiczów, tylko nie pamiętam już kto, jednak chciałem napisać by ewentualnie nanieść poprawkę na opis.

kurkusmaximus
Edytowany 02 Maj 2012 - 20:36
#2

administracja
Nasze dane mogą być już odrobinę przestarzałe.

Już naniosłem poprawki.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.