kliknij aby powiększyć
1024x576 : 382 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
czy W.o.T to złodzieje?

slepy1903
Napisany 26 Kwie. 2012 - 12:31
#1

użytkownicy
Mogę ze spokojem stwierdzić że zostałem trzy razy okradziony przez W.o.T z pieniędzy. Za każdym razem próbowałem kupić złoto przez sms, dokładnie stosując się do instrukcji a oni mi odsyłają wiadomość ze dane konta są nieprawidłowe. To czyli co mogę grac na tym koncie (chyba chodzi o mój e mail) a nie mogę kupić na ten adres złota. Oczywiście złożyłem reklamacje ale odpowiedzi mogę szukać chyba w D. Dam im jeszcze 2 tygodnie na jaką kol wiek odpowiedz po moim ostrym e mailu jaki im wysłałem, jeżeli nie będzie żadnej odpowiedzi zrobię wszystko co w moich silach by walczyć z takimi złodziejami. To ze rzad nas robi w chu... to nie znaczy ze wszyscy mogą, mały polaczek mówi NIE.

Scytian
Napisany 26 Kwie. 2012 - 14:37
#2

użytkownicy
Musiałeś coś źle wpisać ja 2 x smsem kupowałem i gold przychodził nawet przed potwierdzeniem doładowania .

Marcin29wlkp
Edytowany 26 Kwie. 2012 - 15:58
#3

użytkownicy
ja tu jednak zgodze sie ze slepy1903 ja mialem taki przypadek: kupilem pierwszy raz zloto ze swojego nr i poszlo gladko gold wpadl ale kiedy wyslalem 4 smsy z innego tel to dostalem taka sama odpowiedz jak slepy1903 a co gorsze to kase pobralo z konta.....pozniej jeszcze raz sprobowalem znow ze swojego nr i przeszlo ale juz z tego drugiego nie a kasa przepadla o>O

Palce
Napisany 26 Kwie. 2012 - 19:25
#4

użytkownicy
Na premiumie się chciało grać, złotymi pestkami niszczyć kolegów, garaż mieć czysty a tu nici z tego. Hehehe łączę się z Wami w bólu:)

Walter_NovotnyPL
Napisany 26 Kwie. 2012 - 20:06
#5

użytkownicy
Jestem przekonany o tym, że WG niema interesu w oszukiwaniu z płatnościami graczy. Wysyłając tobie złoto na pewno nie tracą a nie wysyłając nie zyskują. Jeśli raz kupiłeś złoto a ono nie doszło i już więcej go nie kupisz to co zyskał WG? Nie okrada się listonosza który tobie przynosi pensję a tu jest podobny przypadek.

slepy1903
Napisany 27 Kwie. 2012 - 00:12
#6

użytkownicy
aha to czyli jak kupie coś w siec i towar do mnie nie dojdzie, choć sprzedawca będzie się zarzekał ze towar wysłał, to mam grzecznie przyjąć to na klatę i pożegnać się z pieniążkami. Ni chu chu

Walter_NovotnyPL
Napisany 27 Kwie. 2012 - 07:06
#7

użytkownicy
Tylko kupując złoto kupujesz je przez pośredników. Twoje pieniądze nie idą bezpośrednio do WG. Może miałeś literówkę w mailu?

slepy1903
Napisany 27 Kwie. 2012 - 10:26
#8

użytkownicy
o rzesz ty w mordę kolejny co się błędów czepia. Co trzy razy z rzędu popełniłem błąd we własnym mailu którego używam kilkanaście razy dziennie, jaja se robisz ???!

Kalsiver
Napisany 27 Kwie. 2012 - 11:22
#9

użytkownicy
To wina pośredników, to oni są winni tych błędów i problemów.
O ile w sprawie SMSów jeśli nie zostanie konto doładowane lub będzie jakiś błąd to można się zawsze zgłosić podać numer z którego wysłany był kosztowny SMS i można to załatwić.
Gorzej jeśli robi się bankowy przelew, kasa została wysłana (zostało to zaksięgowane przez bank) a oni piszą że kasa niedoszła do nich...
I wtedy blokują ci konto aż nie wpłacisz im pieniędzy (ponownie).
To jest dopiero porąbane...

Warynsky
Edytowany 29 Kwie. 2012 - 02:29
#10

użytkownicy
w Tuskanii jak zwykle sa jaja z płatnościami....
PayPal panowie! Kasa idzie w ciagu sekund, bezpiecznie i bez problemow. Przynajmniej w UK tak jest, wiec powinno w Tuskanii tez byc OK (dla posiadaczy konta na PayPal).
PayPal uzywam od 6 lat i nigdy nie bylo zadnych sensacji.

yaroo_p
Edytowany 30 Kwie. 2012 - 16:27
#11

użytkownicy
Hm... ja kupowałem już kilkanaście razy gold przez SMS w dodatku z 3 różnych numerów(np.dzić 2 razy) i jak do tej pory nie miałem takich przykrości.Sam WOT raczej nie zawinił.Szybciej pośrednik między nimi czyli operator numeru specjalnego lub co gorsza twój błąd w treści wiadomości(np.numer!) chyba że dokonywałeś tej transakcji w czasie przerwy serwisowej o czym zresztą informują.Pozostaje reklamować i cierpliwie czekać na dobre zakończenie tej przykrej dla Ciebie przygody.Zawdze posiadasz dowód nadania takiej wiadomości.



A odnośnie rządu.W tym kraju już tak jest że każdy z nich dba tylko o swoją kieszeń a 68lat to dożyją właśnie oni leżąc dogóry d... a nie my tyrający na nich.Olać ich i robić swoje :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.