kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 253 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Propozycje/pomysły do strony WoT
Pomysły na lepszy WoT do przekazania w odpowiednie miejsce.

Fastbird
Edytowany 09 Kwie. 2012 - 23:04
#1

użytkownicy
Stworzyłem ten temat ponieważ dziś wpadłem na pomysł na bardzo przydatną opcję której niestety brak na stronie wota. Nie wiem gdzie do nich napisać i pewnie by trzeba było po angielsku żeby zrozumieli o co chodzi.
Na pewno jest więcej osób z ciekawymi pomysłami na ulepszenie strony wota, lecz nie podawali tego pomysłu - bo "i tak nie zrobią", "nie wiem gdzie" itp.
Moim zdaniem warto, bo od strony administracji czasem nie widać czego brakuje.
Kurkus czy ktoś z ekipy wortalu może wybierać ciekawe pomysły z tego tematu i przekazywać je wyżej :)

Zaczynając pomysły:
Klany mają sortowanie wg: tagu, nazwy, daty stworzenia i ilości osób.
Przydało by się by każdy klan deklarował (i mógł zmienić/dodać) narodowość klanu do wyboru z listy, jeśli wielonarodowościowe to by było można zaznaczyć wiele narodowości.

Po co to komu:
przytoczę sytuację- polak szuka klanu który składa się tylko z polaków.
Musi wpisać Polska, Poland, Polish, Polskie itp... w wyszukiwarce. Więc nie znajdzie nazw które nie mają w nazwie narodowości przykładowo: Stalowe Tygrysy
+przydatne kandydatom
+dobre dla założyciela bo nie konieczne jest podawanie narodowości by szukający znalazł ten klan na liście.

Obecne klany by musiały zdeklarować swoją narodowość inaczej nie będą wyświetlane po zaznaczeniu jakiejkolwiek narodowości

Nowe by musiały wybrać jakie narodowości chcą w klanie.
jak klan ma być dla wszystkich to można zaznaczyć opcję "zaznacz wszystkie"

Narodowość(ci) klanu byłyby wyświetlane po otworzeniu profilu klanu.

Dodany byłby filtr:
◘ Data stworzenia tu wybieramy daty od kiedy do kiedy (np. 1 stycznia 2012 - 9 kwietnia 2012)

◘ Skład osobowy: od ilu do ilu (np. 5-40)

◘ Narodowość (tu byłaby kolumna z narodowościami i haczykami wielokrotnego wyboru. by nie była za długa posiadałaby pasek przewijania oraz byłaby uporządkowana alfabetycznie).

◘ewentualnie mogłoby być filtr tagów i nazw wg zaczynających go znaków np. od A do G




Mam nadzieję że ktoś to przeczyta i przekaże wyżej :)
Pozdrawiam.
Fastbird

p11k
Napisany 09 Kwie. 2012 - 23:35
#2

użytkownicy
Przecież to polskie forum, w całości napisane po polsku. Gdzie tu do cholery szukać obcokrajowców?

Sci
Napisany 10 Kwie. 2012 - 10:41
#3

użytkownicy
Chodzi o to żeby na tej stronie:worldoftanks.eu/community/clans/ można było wybierać z jakiego kraju interesuje cię klan. Chyba:D

Fastbird
Napisany 10 Kwie. 2012 - 13:11
#4

użytkownicy
dokładnie właśnie chodzi o worldoftanks.eu/community/clans/
żeby był tam filtr i wybór narodowości którą określałby klan by polak mógł tylko zaznaczyć polska i widzi wszystkie polskie klany. Teraz musi celować po nazwach z : polskie, polish, poland, itp... lub czekac na reklamę klanu w czasie gry... jeśli masz klan Stalowe Tygrysy - czyli bez Polskie to już tak łatwo nie zostanie znaleziony.

p11k kłania się czytanie z zrozumieniem...

p11k
Napisany 10 Kwie. 2012 - 14:51
#5

użytkownicy
No dokładnie, czytanie ze zrozumieniem. To nie jest forum WoTa.

kurkusmaximus
Napisany 10 Kwie. 2012 - 16:55
#6

administracja
@Fastbird, nas nie lubią, dlatego najlepiej napisać do ryśka: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/user/577435-lamhirh/

Sci
Napisany 10 Kwie. 2012 - 17:14
#7

użytkownicy
Kurks a co im zrobiłeś że cie nie lubią?
Ps: Jeszcze gracze powinni mieć możliwość wybrania narodowosci.

p11k
Napisany 10 Kwie. 2012 - 20:50
#8

użytkownicy
Nie lubią gdy się ich krytykuje.

Fastbird
Napisany 05 Lip. 2012 - 21:28
#9

użytkownicy
tak rysiek zareagował ze nawet nie napisal odpowiedzi.... do teraz

kurkusmaximus
Napisany 05 Lip. 2012 - 21:34
#10

administracja
@Fastbird, nie martw się, ja walczyłem o odpowiedź przez 10 miesięcy :]

Istnieją teraz 3 wyjścia:
- co kilkanaście tygodni przypominasz im o tym (u mnie to poskutkowało)
- wysyłasz ticket do supportu, a i tak otrzymasz we wiadomości zwrotnej copy&paste
- tworzysz temat w języku angielskim i oprócz zainteresowania użytkowników, być może zainteresujesz też Overlorda albo innego dewelopera

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.