kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1385 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Skompresowane tekstury dla 0.7.1.1
update tematu : poprawienie płynności gry

HakkerLP
Napisany 20 Ma. 2012 - 19:08
#1

użytkownicy
Witam!
Przeglądając w/w temat w punkcie 3. przeczytałem, że tekstury mogą nie działać dobrze w 0.7.1.1, a ja znalazłem na rosyjskiej stronie WoT'a tekstury, które działają na 0.7.1.1.


Link: http://forum.worldoftanks.ru/i...80%D1%8B-%D0%BE%D1%82-ahumexa/

Sam z nich korzystam i działają(jednak mam wrażenie, że jakość jest nieco pogorszona względem poprzedników)


Pozdrawiam HakkerLP


ktosiek
Edytowany 20 Ma. 2012 - 22:23
#2

użytkownicy
spróbowałem, jak wcześniej było dobrze, tak po nowym patchu jest źle. Mam wszędzie taką kaszę, jakby piksele, no i fps-y się pogorszyły. Wcześniej mi pomogły te tekstury 25% kompresji.

Tylko nie wiem czy to te, ja ściągnąłem z poradnika umieszczonego na tym portalu.

HakkerLP
Napisany 23 Ma. 2012 - 21:49
#3

użytkownicy
To jak pobierzesz te które podałem, to nie będziesz miał problemów z grafików - nie będzie efektów kaszy, budynki nie będą czarne itp.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.