kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 411 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Rangi

p11k
Napisany 23 Gru. 2011 - 16:28
#1

użytkownicy
Aż się dziwie, że nikt nie wpadł na ten pomysł. Widzę, że są użyszkodnicy i admini, ale chodzi o rangi za ilość postów. Myslę, że to taki mniej istotny szczegół, ale w przyszłości można by go dodać.

PS. Dla tych bardziej zasłużonych forumowiczów(pomaganie w pisaniu newsów, poradniki itp.) zamiast ich nicków jakieś obrazki. Tzn gdy ktoś w poście napisze ich nick poprzedzając go ":", lub jakimś innym znakiem to będzie pojawiał się gif.

Byniak
Napisany 26 Gru. 2011 - 11:08
#2

użytkownicy
Pomysł fajny, ale jest spory tego minus...
Dzieciaki będą pisać wszędzie gdzie się da i byle co, aby mieć range. Po drugie znajdą się osoby, które będą się wywyższać rangą nad innymi, tego niestety nie unikniemy ;/

p11k
Napisany 26 Gru. 2011 - 19:59
#3

użytkownicy
Tacy mali spamerzy za bezsensowne posty będą oczywiście karani:]

A jesli chodzi o rangi to jest także druga strona: Będzie wiadomo kto jest bardziej obeznany i kto ma więcej doświadczenia. Poza tym, jeśli ktoś się wywyższa to zwykle inni momentalnie przestają go lubić i traci on ich szacunek.

kurkusmaximus
Edytowany 27 Gru. 2011 - 18:37
#4

administracja
Boję się spamu, ale z drugiej strony rozrost forum jest pożądany.
+ i - nie będzie jakby co.
Wymyślcie coś innego co zachęciłoby ludzi do pisania, ale przy okazji miałoby jak najmniej niepożądanych skutków ubocznych.

p11k
Edytowany 28 Gru. 2011 - 22:19
#5

użytkownicy
Ale jak chcesz to zrobić? Wszystkie, ale to wszystkie sposoby nagradzania forumowiczów mają identyczne minusy. Można dopisać, że nagrody będą przyznawane tylko za takie posty, które coś wnoszą do forum, ale czy coś takiego poskutkuje to wątpię. Chyba, że chcesz w ogóle coś innego niż moja propozycja, ale to musiałbyś mniej więcej określić czego oczekujesz. Ludzie piszą kiedy chcą, jednych interesuje to, drugich tamto. Na pewno duży udział w rozwoju tego forum stanowią informacje o darmowym złocie i innych eventach z gry(myślę nawet, że większość osób po to tutaj właśnie wchodzi). Jedyny pomysł jaki mnie się nasuwa to zamiast po postach patrzeć po czasie spędzonym na forum, ale jak coś takiego będzie się miało do tego co ktoś pisze to nie wiem.

Jeszcze jedno mi do głowy wpadło. Na stronie glównej można by umieścić te najczęściej odwiedzane i komentowane tematy. No i oczywiście jakiś znaczek żeby było wiadomo gdzie są nowe posty.

kurkusmaximus
Napisany 29 Gru. 2011 - 09:22
#6

administracja
Muszę przemyśleć to.

col_Kurtz
Edytowany 12 Sty. 2012 - 14:26
#7

użytkownicy
@kurkus Właśnie trafiłem na opis JSGME - świetnie, że to macie, ale trafiłem przypadkiem zupełnie. Znam ten program dobrze i używam, dopisałem swoje trzy grosze... A coś takiego jak przyklejanie danego tematu oraz wyróżnianie najbardziej użytecznych rzeczy, porad etc.? Wchodzę na forum i widzę od razu jakie posty są polecane na wstępie, taki poradnik gracza, czy jak to zwał. Np. Poradnik o JSGME przykleić i wstawić go jako jeden z wyróżnionych, co Wy na to? :) Co do +/- moim zdaniem jest to potrzebne, a tych, co spamują, czy wstawiają fałszywe noty - można jakoś wyłapać. Chociaż nie sądzę, by wielu chciało minusować dobre porady, to nie forum WoT-a ;) Sądzę też, że wielu docenia Waszą żmudną pracę i tak samo będą chronić/bronić tych, co piszą coś z sensem:) Piszemy to w końcu dla siebie samych, prawda?:)
Oops... Teraz zauważyłem, że jest coś takiego o czym piszę - sorry, mea maxima culpa - post można wykasować:P

Fastbird
Edytowany 24 Luty 2012 - 22:06
#8

użytkownicy
Może coś takiego jak piwo itp na forach za pomoc
+ Spamu nie będzie bo i tak za to nie dostaną nagrody od innych userów.
+ Będą wyróżnieni ci co podają cenne informacje.

By zachęcić do podawania informacji user który zdobył np. 50 "piw" będzie miał rangę wyżej. Można zastosować jakieś rangi wojskowe czy co wam przyjdzie do głowy :)

Jeśli ktoś będzie się wywyższał to można pomyśleć nad przeciwieństwem
Coś takiego jak na oficjalu są + i - za wypowiedź :)
za dostanę np. + + i - wtedy jest liczone jako jeden +
rangi negatywne też można zrobic np. za 50 zdobytych - :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.