kliknij aby powiększyć
1680x996 : 509 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
"Ostatni post"

Krendzel
Napisany 17 Gru. 2011 - 14:00
#1

użytkownicy
Wiem że forum jest napisane od zero i jest mało funkcjonalne ale przydało by się upchnąć na głównej stronie forum jakieś info nt. Kiedy był napisany post w danym dziale i ew. nazwa tematu.

Zapewne będzie to ciężko wprowadzić ze względu na szerokość forum ale może jednak da się coś zrobić ? :)

kurkusmaximus
Napisany 17 Gru. 2011 - 15:59
#2

administracja
Wiem. Ciężko teraz sprawdzić czy są nowe posty. Trzeba wchodzić w działy, ale i wchodząc działy (aktualności, artykuły, poradniki) mylnie wyświetla się ikonka "nowy post". Przed końcem roku spróbuję chociaż częściowo rozwiązać ten problem.

Krendzel
Napisany 17 Gru. 2011 - 16:32
#3

użytkownicy
Spoko , nie ma problemu nie śpieszy się :)

KruczoCzarny
Napisany 02 Sty. 2012 - 13:31
#4

administracja
"zobacz wszystkie nieprzeczytane posty od ostatniej wizyty" - moja ulubiona funkcjonalność każdego forum :D

Fastbird
Edytowany 08 Maj 2012 - 15:19
#5

użytkownicy
Podbijam temat bo nadal nie zmienione ^^
-Ikony nowe posty po wejściu na forum (nie w dział)
- Oznacz jako przeczytane
- PW też by się przydało ;)

Mogę pomóc jeśli chodzi o ikonki itp.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.