kliknij aby powiększyć
2560x1977 : 719 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Problem
Instalacja

lkslodz
Napisany 13 Kwie. 2013 - 20:06
#1

użytkownicy
Witam mam taki mały problem z instalacja wota
jestem swiezo po formacie chcialem sobie jeszcze raz ainstalowac na nowo , lecz przy formacie zrobilem sobie specjalnie dysk C na samego windowsa i drugi na rozne inne rzeczy , lecz problem w tym gdy zainstaluje wota na D to , to aktualizuje mi sie client w cholere dlugo , nie wiem czy tak musi byc ale nie w tym problem tkwi , Aktulizacja mi zabiera miejsce na C chociaz wota mam zainstalowanego na D
wyjasni mi to ktos lub powie jak to zmienic?
Pozdrawiam ! .

dex1
Napisany 14 Kwie. 2013 - 15:40
#2

użytkownicy
Prawdopodobnie instalator nie wyczyścił ci plików tymczasowych, które są przechowywane na dysku C. Możesz to zrobić ręcznie. Zamknij wszystkie programy, kliknij Start -> Uruchom -> wpisz %temp%. Skasuj zawartość folderu. To powinno rozwiązać problem :).

Dziurawbucie
Napisany 14 Kwie. 2013 - 17:30
#3

użytkownicy
Jeśli system jest na C to domyślnie katalog > temp też będzie na C.Jeśli instalujesz WOT na partycji D to i tak pliki będą rozpakowane na partycji C, potem dopiero zainstalowane na D.Po ponownym uruchomieniu systemu znikną z C.
Co do aktualizacji.Pytanie moje> Pobierałeś po formacie WOTa od początku? Czy jest to może instalka (przebiegle uchroniona przed formatem), pobrana przed aktualizacją 8.4 ? Jeśli przed 8.4 to masz do zaktualizowania jakieś 1.5 Gb. Przykład: łącze 2Mbit "TP-Orange" 1.5GB danych do pobrania = 2-3 godziny wolnego czasu...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.