kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 451 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
wordoftanks.exe - błąd systemu
wordoftanks.exe - błąd systemu

Okeanos
Edytowany 16 Ma. 2013 - 19:52
#1

użytkownicy
wordoftanks.exe - błąd systemu
Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx10_43.dll. Spróbuj ponownie zainstalowac program, aby naprawic ten program.

Takiej treści wyświetla mi się komunikat przy uruchamianiu gry. W moim przypadku zawsze jakieś kurna problemy! Nigdy jeszcze nie grałem w Word of Tanks, w wakacje zainstalowałem grę , ale straciłem chcęci by grac, bo po 2-3 godzinnym pobieraniu wyświetlał mi się ten sam komunikat. Dziś znów zachciało mi się grac, ale sądziłem, że po kilku godzinnym aktualizowaniu gry nie będzie już problemów ale gdzie tam, znów ta wredna wiadomosc!!! Dlaczego, dlaczego i dlaczego?! Zawsze mi się takie coś musi przytrafiac? Bardzo proszę o pomoc, specjalnie założyłem tutaj konto.

losewos
Napisany 16 Ma. 2013 - 21:01
#2

użytkownicy
Specjalistą od komputerów nie jestem ale widzę że jest jakiś problem z directx. Ale dokładnie co to nie wiem może ktoś inny cię oświeci.

Scytian
Napisany 17 Ma. 2013 - 12:27
#3

użytkownicy
Na 99% problem z directx. Musisz pobrać directx, najlepiej webinstaller który zaktualizuje directx do najnowszej wersji.
Link: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

Assire
Edytowany 17 Ma. 2013 - 22:07
#4

użytkownicy
Jeśli masz W7/Vistę to tak ja Scytian, zaciągnij directx nowego. Jak masz XP to znaczy, że ktoś coś Ci skopał w systemie.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.