kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 334 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Problem z world of tanks

Baton
Napisany 22 Luty 2013 - 15:23
#1

użytkownicy
Gra zainstalowała się poprawnie wlaczam gre ładuje sie wszystko ładnie aż do odświeżam moduły przestaje sie krecic a program nie odpowiada po reinstalu to samo dodam tylko że zaczeło sie to od wersi 8.0 nie moge grać prosze o pomoc moje parametry :

Parametry pc:
Intel(R) Pentium 4CPU 2.93 GHz 760 MB ram

Karta graficzna

Intel(R) 82915G Express Chipset Family

Błagam was pisze do was bo wiem że potraficie pomagać i nie wyśmiewacie ludzi

Scytian
Napisany 22 Luty 2013 - 18:17
#2

użytkownicy
WoT kiedykolwiek ci działał???
Wyglada na to że masz za słaby sprzęt.

Walter_NovotnyPL
Napisany 22 Luty 2013 - 19:33
#3

użytkownicy
760MB ramu to zdecydowanie zbyt mało. 1GB to minimum z minimum. Gdy miałem tyle, mogłem grać na minimalnych.

Assire
Napisany 22 Luty 2013 - 22:32
#4

użytkownicy
Raz, że pewnie masz jakieś kopnięte sterki to tej grafy, albo dwa, że system bierze 400MB, gra 350 i ram się kończy, WoT robi zwis bo jest bardzo czuły na ilość dostępnego ramu.
A trzy, to sobie odpuść, bo przy 5 fpsach to wiele nie zdziałasz.

Zimny
Edytowany 23 Luty 2013 - 12:15
#5

użytkownicy
przede wszystkim ty wcale nie masz karty graficznej, to co podaełeś nie spełnia minimalnych wymagań gry

zobacz tu porównanie wydajności
http://www.videocardbenchmark....el+82915G%2FGV%2F910GL+Express

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.