kliknij aby powiększyć
1024x625 : 167 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
[Problem] Z wczytywaniem map
Mam problem z wczytywaniem map wszystko w temacie.

DePe
Edytowany 29 Sty. 2013 - 16:12
#1

użytkownicy
Witam.

Mam problem mianowicie z wczytywaniem map. Grałem jakiś miesiąc gdy nagle w któryś dzień bęc i mapy się nie ładują. Formatowałem komputer 2 razy, Pobieralem gre chyba z ponad 5 razy i dalej to samo. Screeny i dalszy opis problemu niżej

Mój sprzęt : Windows-Xp Sp3
Procesor : Intel Celeron E3300 @ 2,5Ghz ( testowałem go na stronkach internetowych i wyrabia )
1.5 GB RAM
Grafika : Nivida GeForce 9500 GT(najnowsze sterowniki)
Internet : Neo 2mb
Mapa się nie ładuje tak jak na screenie :

Ładowanie


Dodam jeszcze że gdy mapa się załaduje ( jest to swego rodzaju cud ;) raz na 20-30 mapek mnie pojawi) to odrazu lag 999 ping a fps normalnie latają 20 do 40
Chcę jeszcze dodać że wymagania w WoT ustawione na minimum.

Liczę na pomoc. Z góry dzięki









Scytian
Napisany 29 Sty. 2013 - 17:35
#2

użytkownicy
Czy przed reinstallem wota całkowicie skasowałeś folder z grą?

kurkusmaximus
Edytowany 29 Sty. 2013 - 17:48
#3

administracja
Za mało RAM. Taki sam problem występuje gdy ma się uruchomiony średnio wielki projekt w fotoszopie, próbuje się grać w wota i ma 64 bitowy system (viste) + tylko 4 GB ramu.

DePe
Napisany 29 Sty. 2013 - 17:59
#4

użytkownicy
@2up za 1 razem nie za 2 tak.


@up Myślę że nie ma to nic do pamięci RAM ale jutro dokupie 1gb i zobaczymy

Franio
Napisany 29 Sty. 2013 - 18:28
#5

użytkownicy
WoT ma minimalne wymagania na 1,5 GB ramu, więc Twój sprzęt spełnia je na styk. Przed kupnem dodatkowego ramu spróbuj po prostu pozamykać programy które najbardziej go zżerają, czyli przeglądarki internetowe, odtwarzacze (np. iTunes) czy drugorzędne antywirusy.

DePe
Edytowany 30 Sty. 2013 - 19:55
#6

użytkownicy
@up Nic poza WoTem nie mam odpalone.

@refresh

Dokupiłem RAM mam teraz 2,5GB RAM i dalej nie działa panowie i panie pomóżcie

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.