kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 917 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Rekrutacja nowych członków klanu
Problem

Serri
Napisany 06 Paź. 2012 - 01:06
#1

użytkownicy
Witam!
Postaram się opisać mój problem w miarę krótko i jasno.
Zostałem mianowany na Dowódce Polowego, ponieważ inni DP nie logowali się od dawna, tylko że ja jestem w tej sprawie wielkim n00bem, nigdy nie rekrutowałem itd., jako że mamy mało członków, przydałoby się rekrutować kilku nowych członków, no to chciałem wysłać zaproszenie do kilku chętnych osób, ale zauważyłem, że w grze nie ma opcji "Zaproś do klanu", po wizycie u wujka google, dowiedziałem że robi się to na stronie klanu, loguje się na stronie głównej WoT'a, wchodzę w klan... nie było żadnej opcji które powinny być, po dłuższym czasie nie dowiedziałem się niczego nowego, wszystko robiłem jak trzeba, ale nie ma żadnej opcji związanej z wysyłaniem zaproszeń... Czy ktoś wie, w jaki sposób wysyła się zaproszenia? To jest po prostu jakiś błąd, czy robi się to zupełnie inaczej?
Z góry dziękuje za pomoc!
Pozdrawiam!

ktosiek
Edytowany 09 Paź. 2012 - 13:39
#2

użytkownicy
nie wysyła się, osoba która chce przystąpić do klanu wysyła sama, że chce przystąpić do klanu, a wtedy można przyjąć, albo nie....

I bardzo dobrze, już widzę te sterty spamu od klanów.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.