27.06.2026  •  13:28
Aktywne konta: 7 752
Materiały w serwisie: 2 300
EU

kliknij aby powiększyć
2048x2048 : 688 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu

World of Tanks - aktualności, poradniki i czołgopedia

1
Problem connecting
Problem z connecting

Riplej
Edytowany 25 Wrze. 2012 - 21:07
#1

użytkownicy
Witam. Ostatnio postanowiłem zagrać w wot , zainstalowałem go z orginalnej płyty wot , która miała wgraną wersję 0.6.6 . Zainstalowałem , zupdatowałem ciesząc się , bo robiłem to 8 h. Wchodze do gry ucieszony , wpisuje email , hasło daje connect i tyle z mojej gry... Ciągle napis connecting . Reinstalowałem gre i nic . Wie ktoś co jeszcze moge zrobić ? Firewall wyłaczony całkowicie.

1