1920x1311 : 1817 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

world-of-tanks.eu

Eliminacje do turnieju Ural Steel na amerykańskim serwerze zakończyły się i znamy już zwycięzców poszczególnych dywizji. W każdej z nich walki były zażarte, ponieważ setki graczy biorących udział w tym turnieju walczyło o możliwość wzięcia udziału w wielkich finałach w Moskwie.

Dywizję 6/60 (Junior) wygrała drużyna Red Sky, która w finale pokonała 116th Panzer. Natomiast dywizję 8/90 (Champions) wygrała drużyna Angels of Death, której ostatnim przeciwnikiem był Taiwan PCDVD Regiment. Dywizję 10/140 (Absolute) wygrała znana nam już z Battle League drużyna Iron Wolves, która w tej samej kategorii zajęła 3 miejsce. Ich ostatnią przeszkodą do pokonania był Global Conquest.

Zwycięzcy będą mieli wspaniałą szansę reprezentować północnoamerykański serwer i zmierzą się z Europejskimi i Rosyjskimi drużynami podczas wielkich finałów turnieju Ural Steel w Moskwie, które odbędą się na początku maja.

Źródło: World of Tanks