1600x1000 : 339 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

world-of-tanks.eu

W minioną niedzielę zakończyły się pierwsze rozgrywki należące do turnieju „Go4Wot Cup”. Jest on pierwszym turniejem przygotowanym i organizowanym w ramach ESL. Wzięły w nim udział 64 drużyny z całej Europy. Ekipa RED Tide, która zajęła wszystkie miejsca na podium w Ural Steel oraz święci sukcesy w turniejach ESL przygotowanych dla graczy rosyjskich, nie podołała polskiej drużynie 1st PAD, która zajęła ostatecznie 3 miejsce. W finale spotkały się, również polskie, 2 drużyny z klanu 1SBP. 1SBPPzF zostali pierwszymi zwycięzcami i wygrali 250€. Niestety, organizatorzy znowu nie egzekwowali stworzonych przez siebie zasad (wysłanie przed turniejem składu drużyny wraz z listą wykorzystanych pojazdów), dzięki czemu Ci, którzy ich przestrzegali zostali za to ukarani i zajęli dalekie miejsca. Warto wspomnieć, że w worku „łamaczy regulaminów” znaleźli się między innymi gracze z drużyny RED Tide jak i zdobywcy 4 miejsca. Wstyd Wargaming!

Wyniki:

• 1. 1SBPPzF
  • 2. 1SBP
  • 3. 1st PAD
Argrin - jeden z dowódców 1st PAD, zajął 3 miejsce na Ural Steel oraz wygrał 1st CBT Championship

Oczywiście nie obyło się bez problemów, jak zwykle WG oraz ESL nie stanęło na wysokości zadania, regulamin był mało sprecyzowany a większość drużyn się z nim nie zapoznała. Jeden z punktów tego regulaminu mówi że 24h przed rozpoczęciem pierwszego meczu każdy z kapitanów powinien wysłać lineup(np. 2XHT tier8 2xSPG tier4 itd.),a okazało się że 1/3 drużyn tego nie zrobiła co powinno w skutkach doprowadzić do dyskwalifikacji drużyn. Administracja ESL przymknęła oko na ten punkt i dopuściła drużyny do walki. Pytam się gdzie tu jest sprawiedliwość ?? Oczywiście składy były podane oficjalnie na forum WoTa.
Aaaa! wspomnę jeszcze że turniej miał się rozpocząć o godzinie 15:00 i potrwać do 17:30-18:00, a co się okazało ? Pierwszy mecz odbył się po 16:00 a finał i mecz o 3 miejsce po 19:00.

Podsumowując był to pierwszy turniej na platformie ESL i zarazem pierwszy FAIL. Administracja obiecuje że w następnej rundzie nie będzie tylu problemów-O rly?

Teraz pada pytanie czy WoT i ESL to dobry pomysł?

użytkownicy
Szkoda, że w grze nie ma trybu obserwatora, żeby były z takich turnieju stream'y jak przy sc2.

Co do Ruskich i ich regulaminów to szkoda gadać.

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.