kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1248 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

world-of-tanks.eu

Newsa umieszczamy informacyjnie, chociaż dla większości będzie to tylko ciekawostka, z powodu konieczności przeniesienia się do biura w Paryżu. WG szuka nowych pracowników, w tym polskiego Community Coordinatora :)

wargaming.net

Community Coordinator (Polska)

Wargaming pilnie poszukuje polskiego Community Coordinatora, który pracowałby w biurze w Paryżu.

Obowiązki:

  • Moderacja i opiekowanie się forum europejskiego community.
  • Aktywna komunikacja z graczami poprzez postowanie na forum.
  • Zbieranie opinii od Community i dostarczanie ich Community Managerowi. (Cmd_Latina).
  • Bycie aktywnym w informowaniu graczy o nowym contencie (zawartości).
  • Tworzenie/edytowanie zawartości głównej strony WoTa.
  • Tłumaczenie artykułów.
  • Bycie blisko z naszymi graczami i chęć współpracy z nimi, a także pomoc techniczna (skierowanie do supportu).

Wymagania:

  • Znakomita znajomość j. polskiego w mowie jak i piśmie.
  • Umiejętność efektywnego korzystania z j. angielskiego w mowie jak i piśmie.
  • Świetna gramatyka.
  • Umiejętność tworzenia łatwych do zrozumienia wypowiedzi z jak największą ilością informacji zawartych w tekście.
  • Możliwość pracy w Święta i Weekendy jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Szybkie myślenie i rozwiązywanie konfliktów w kreatywny sposób.
  • Pasja dla gier PC, MMO.
  • Umiejętność pracy zespołowej i wysoka samoorganizacja.
  • Specjalistyczna wiedza i umiejętności korzystania z programów takich jak Microsoft
Office.

Dodatkowo:

  • Dodatkowa znajomość innych języków mile widziana (jeden z polskich CC zna ponad 4 języki).
  • Umiejętność współpracy w grupie multikulturowej i multijęzykowej.
  • Doświadczenie z innymi grami online.
  • Szczegółowa wiedza i pasja dla World of Tanks.
  • Znajomość branży gier.

Jest to posada pełno etatowa.

Wargaming jest międzynarodową firmą z biurami w Białorusi, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Oficjalnym językiem jest j. angielski.

Upewnij się proszę, że w mailu zaznaczyłeś pozycję o którą się starasz.

Tylko aplikacje z wszystkimi wymaganymi informacjami zostaną uwzględnione.

By złożyć aplikację pisz na mail: jobs-eu@wargaming.net

Dyskusja
Aktualnie nie ma wpisów powiązanych z tym tematem

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.