kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 412 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Czołg z naszą flagą!
Flaga biało czerona!

sowenski
Napisany 26 Luty 2013 - 09:35
#1

użytkownicy
Witam,

Przed założeniem tematu sporo czytałem i tak sobie wymyśliłem że o ile lepiej by się grało gdybyśmy my Polacy mogli się wyróżniać podczas gry. Wyróżnienie bardzo proste z zarazem jakie skuteczne!! Chciałbym aby na moich czołgach była biało czerwona flaga (potocznie skórka). I co z tego że bardzo bym chciał skoro nie jestem aż takim bystrzakiem w obsłudze komputera i po prostu nie wiem jak to zrobić!!!!!
i tu moja prośba: Czy jest ktoś na forum kto krok po kroku (w dosłownym tego słowa znaczeniu) poinstruuje jak to się robi???
Myślę że dobrze zobiona instrukcja będzie skutkować tym że podczas bitwy zobaczymy obok siebie różne pojazd z dziwymi "Nickami" ale z Polską flagą!
Czy nie mam racji??

pozdrawiam Wszystkich grających.
sowenski

Berni90PL
Napisany 26 Luty 2013 - 10:22
#2

użytkownicy
Skórki są przypisane do czołgu więc nie ważne jakiej narodowości będzie gracz grający czołgiem na którym masz daną skórkę ona i tak będzie taka jaką wgrasz. Poza tym podmienione skórki widzisz tylko Ty na swoim komputerze. Jedyna możliwość aby każdy Polak miał Polską flagę jest zmiana emblematu na czołgu a to kosztuje, przez co nie każdy się na to decyduje.

sowenski
Napisany 26 Luty 2013 - 10:43
#3

użytkownicy
Kolego Berni90PL nie zgdodzę się z tobą że podmienione skórki widze tylko ja. Kilka razy zdarzyło mi sie grać z osobami które miały czołgi właśnie z Polska flagą. Czyli da się to zrobić. Tylko jak?
pozdrawiam
sowenski

bigbastek
Napisany 26 Luty 2013 - 11:11
#4

użytkownicy
@sowenski
Można za kredyty lub gold kupić polską flagę na swoje czołgi, ja osobiście wybieram opcję za gold na czołgach "flagowych" które zostaną na stałe w moim garażu.
To taki mój mały WoTowski patryjotyzm ;)

Opcja z zmianą skórki na czołgach to już opisał Berni90PL i to jest zmiana lokalna tylko na Twoim kompie, podobnie jak wszelkie inne mody i skiny które możesz sobie stosować.

sowenski
Napisany 26 Luty 2013 - 11:42
#5

użytkownicy
Czyli mam rozumieć że gdy podczas gry widzę na czołgach polskie flagi to jest to kwestia zakupu skórki za golda??
pozdrawiam
sowenski

bigbastek
Edytowany 26 Luty 2013 - 12:05
#6

użytkownicy
Nie, można kupić dowolne flagi i inne emblematy z oferty.
Za kredyty masz na 7 i 30 dni, za golda masz na stałe przyozdobiony czołg.
Podobnie ma się to do kamuflaży, masz kamuflaż na mapy pustynne, zimowe i "zielone" każdy z nich za kredyty i gold podobnie jak z flagami.

Jak chcesz mieć tylko na swoim kompie polskie emblematy to zajrzyj na:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/146999-polski-mod/

Franio
Napisany 26 Luty 2013 - 12:03
#7

użytkownicy
Tak, tylko, że nie tyle skórki, co emblematu i nie tylko za golda, bo mozna też za kredyty, tylko wtedy nie na stałe.

yaroo_p
Napisany 26 Luty 2013 - 16:22
#8

użytkownicy
Jeśli użyjesz skórki na dany pojazd a w grze spotkasz osobę z tym samym ozdobnikiem (skórką) to wtedy widzicie się obydwaj z tym dodatkiem.Ale niestety tylko wy inni gracze bez lub innymi już nie.Najlepsze rozwiązanie kupić flagę z funkcji wygląd ---> emblematy.

bigbastek
Napisany 27 Luty 2013 - 06:35
#9

użytkownicy
@yaroo_p
Używanie skórek dotyczy tylko konkretnego komputera na którym jest ten dodatek i nie ma możliwości byś widział kto z graczy ma ten sam mod.
Widzisz tylko zmiany wprowadzone przez siebie i oficjalne dopuszczalne zmiany oferowane przez grę.

Berni90PL
Napisany 27 Luty 2013 - 17:46
#10

użytkownicy
@sowenski
Napisałem także o możliwości zmiany globalnej podkreślając że jest płatna. "Jedyna możliwość aby każdy Polak miał Polską flagę jest zmiana emblematu na czołgu a to kosztuje, przez co nie każdy się na to decyduje."

Z resztą moi poprzednicy opisali Ci gdzie to możesz znaleźć i jak płacisz.

yaroo_p
Edytowany 27 Luty 2013 - 19:29
#11

użytkownicy
@bigbastek

Sprecyzuje tą wypowiedz.Mam np. IS-4 z jakiś tam ozdobnikiem wbijam do bitwy w której spotykam IS-4 i ja widzę go dokładnie z tymi samymi dodatkami które są u mnie ale inni gracze takze inne IS-4 nie widzą tej mojej skórki.Ale jeśli w bitwie będzie gracz z tą samą skórką co ja widzimy obydwaj ten dodatek.

Walter_NovotnyPL
Edytowany 27 Luty 2013 - 20:21
#12

użytkownicy
To co opisałeś działa w multiplayerze w Medal of Honor AA.

bigbastek
Napisany 28 Luty 2013 - 06:58
#13

użytkownicy
@yaroo_p

Ale mieszasz, po prostu są dwie opcje:
1 - widzisz oryginalne skórki oferowane przez WoT-a
2 - widzisz lokalnie tylko na swoim kompie skórki które wgrałeś
nie ma innej opcji, nie widzisz skórek innych graczy o których mowa w pkt.2

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.