kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 499 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
powolna smierc WOT-a

slepy1903
Napisany 23 Luty 2013 - 15:51
#1

użytkownicy
Siemka chodzi o to ze pojawila sie nowa gierka war thunder czy jakos tak (to zadna kryptoreklama). bedac jeszcze do niedawna w pewnym klanie zauwazylem ze ok. 24% ludzi z klanu zaczelo ostro ciapac w ta gre a olali tanki w ciagu 1 tygodnia przybylo im 20tys graczy. Z tego co mi wiadomo to sa tam na razie tylko samoloty ale to dopiera open beta, tylko ze tanki to tak jakby tez calu czas beta. W jednym garze maja byc czolgi, samoloty i statki hura . I teraz zonk co z tym fantem zrobi wargaming? Z World of Warplanes pieprza sie juz tak dlugo ze juz tam prawie nikt nie gra, o statkach jest tak cicho ze nie wiadomo czy jeszcze wogule beda. Co do czolgow to nie czarujmy sie po 5 X tierze zaczyna sie robic deczko dretwo. I teraz maly hazard kto jak obstawia ile pociagna jeszcze tanki?
Ja daje ze do konca roku srednio na serwerach zostanie jakies 50tys ludzi a za 2 lata gra zostanie zamknieta.
Ktos chetny do dyskusji? zapraszam, tylko bez wyzwizk :)

karabinier
Napisany 23 Luty 2013 - 18:40
#2

użytkownicy
Jak narazie to ta giera wygląda conajmniej gównianie, ale jak dla biednych polaków to może być (nie stać ich na golda to niech sobie graja w tanie gry).

Assire
Napisany 23 Luty 2013 - 19:22
#3

użytkownicy
Jestem za, niech wszyscy sie zniechęcą do WoTa, niech pójdą do innych gier i niech zostanie 50 tyś graczy. Wtedy bedzie grało się świetnie.
Albo niech War Thunder się porządnie rozwinie i monopol WG w tym segmencie sie skończy. A to zaowocuje sensowną polityką twórców.

Franio
Napisany 23 Luty 2013 - 23:59
#4

użytkownicy
Jak dla mnie to dopóki w War Thunder nie wprowadzą czołgów, to nie może być mowy o jakiejkolwiek konkurencji, bo jest to zupełnie inna gra o innej tematyce. Poza tym mnóstwo osób (w tym ja :) ) w Wota gra już od ponad roku, wiec WT musiałoby być naprawdę genialną grą, by chciało im się przenosić i rozwijać od początku ;p
WoT ma coś w sobie, skoro po roku grania dzień w dzień nie nudzi się i ciągle dostarcza emocji ;p

War Thunder po wyjściu z bety będzie potrzebować wielkiej kampanii reklamowej, a dorównanie WoT pod tym względem będzie bardzo trudne.

Palce
Napisany 24 Luty 2013 - 01:23
#5

użytkownicy
Jak jest konkurencja to pojawiają się rabaty i walka o klienta, oby więcej takich produkcji jak WoT czy War Thunder.

Kiedyś zapisałem się do zamkniętych alfa testów World of Planes (teraz War Thunder) zaproszenie dostałem po pół roku już do zamkniętych beta testów i mogę powiedzieć że samoloty się szybko rozwijają. Grafiką, sterowaniem (tu mam na myśli mysz i klawiaturę) i grywalnością biją na głowę produkcję Wargamingu.

Co do World of Tanks to myślę że te ciągłe usprawnienia i szlifowanie gry dodaje tylko smaczku całej produkcji, człowiek na kolejne patche i eventy czeka tak samo niecierpliwie jak kiedyś na prezenty pod choinkę.

Mowa jest o ósmych, dziewiątych i dziesiątych tierach którymi nie da się zarabiać, ale uważam że ekonomia w grze jest dobrze skonstruowana, w końcu gracz musi się namęczyć żeby coś osiągnąć.

I pamiętajmy o najważniejszej rzeczy, nikt nie robi nic za friko, gra w stu procentach za darmo nie będzie się rozwijać.

slepy1903
Napisany 24 Luty 2013 - 12:31
#6

użytkownicy
(War Thunder po wyjściu z bety będzie potrzebować wielkiej kampanii reklamowej, a dorównanie WoT pod tym względem będzie bardzo trudne.)

Z tym to moge sie nie zgodzic bo WoT smigal juz genialnie z mnustwem graczy zanim sie reklamowal. Ostatnie natezenie reklam w tv i wogule spowodowalo pojawienie sie mnustwa laikow i noobow (... yo patrzcie jaki ze mnie kozak mam 3 premium VIII i tygrysa wezmiecie do klanu ...) bitwy juz nie sa tak zaciekle bo mnustwo swierzakow jezdzi na pale tak ze zgadzam sie ze slowami
Assire
(Jestem za, niech wszyscy sie zniechęcą do WoTa, niech pójdą do innych gier i niech zostanie 50 tyś graczy. Wtedy bedzie grało się świetnie.)

Maza mi sie bitwy randomowe tak samo porywajace jak kompanie :)

sylwester11PL
Napisany 24 Luty 2013 - 13:08
#7

redaktorzy
Ludzie ! Co Wy tu wypisujecie ?
War Thunder jest o samolotach, WoT jest o czołgach. Jak można porównywać takie dwie różne rzeczy? Moim zdaniem, to należy patrzeć pod kątem War Thunder - World of Warplanes. To World of Warplanes powinno się odnosić do "śmierci" a nie WoT -,-"
Grałem w obie produkcje i WoWp wymięka przy konkurencji.
Jeśli już chodzi o odejście graczy to myślicie, że "gimbusy" przejdą na grę, która wymaga coś ? Sory, śmiech na sali. Prędzej normalni przejdą ;)

slepy1903
Edytowany 24 Luty 2013 - 13:36
#8

użytkownicy
sylwester ja cie prosz doczytuj posty! To bedzie gra na trzech poziomach, na ladzie, wodzie i w powietrzu. Samoloty uruchomili pierwsze z zemsty na WG za ukradziony patent na gre (nie powiem troszke faworyzuje WT bo sam troche w niego pogram jak wszystko uruchomia taka mila odmiana, bo po 8 godzinach randomkow mozna dostac jobla na tankach.
http://www.youtube.com/watch?v=mhwwE5BTHus
pod tym n linkiem znajdziecie filmik z WT i w 8 minucie przyjzyjcie sie jak czolgi na ziemi rozgrywaja batalie . Zajebisty widok :)

yaroo_p
Edytowany 24 Luty 2013 - 17:36
#9

użytkownicy
WOW karabinier znowu zabłysnął.Pożyczić ci kilka tysi Golda ?

Urozmaicenie musi być.Wiadomo po sukcesie WOT konkurencja będzi rosła i myślę że to będzie główną siłą napędową dla rozwoju tej gry.Inaczej producenci spoczną na laurach.My chcemy rozwoju nowości a oni zarobić.W końcu to gra komercyjna nastawina na zyski.


1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.