kliknij aby powiększyć
1600x982 : 246 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jak zarobić IS
IS

DRESIK(PL)
Napisany 16 Luty 2013 - 13:07
#1

użytkownicy
Siemka dzisiaj odblokowałem IS brakuje mi około 980tys srebra jak szybko to zebrać kasę i najlepiej jakim czołgiem się zarabia gdyż próbowałem zebrać całą kasę kv 1s ale utrzymanie togo czołgu mnie przerasta np za wygraną bitwę mam 20k naprawa czołgu 4k 5k pociski standardowe 1szt 1k + inne dodatki to zostaje jakieś 9k trochę mało i teraz bardzo bym prosił jaki czołg jest dobrą maszynką na kasę ponoć Grille dobrze zarabiają ale czekam na wasze podpowiedzi z góry dziękuje.

seboran
Napisany 16 Luty 2013 - 14:25
#2

użytkownicy
5te tiery.Nie licząc scoutów

Lukq
Napisany 16 Luty 2013 - 14:44
#3

użytkownicy
Jeśli masz premke polecam vk3601 ja zarabiam nim spokojnie ponad 30k za wmiare udany mecz

RedWolfPL
Edytowany 16 Luty 2013 - 21:50
#4

użytkownicy
Ja miałem z zebraniem do is8 problem ale się udało zbierałem około tygodnia cały hajs zebrałem Hummelem i Grillem tanie czołgi mały koszt utrzymania dobra moc rażenia na bitwę bez premki wyciągałem około 25k kupiłem premke to zarabiał 30k do 35k tylko musiał byś rozwalić co najmniej 5czogów jedna ich wada to jak małe czołgi do ciebie dolecą i cię atakują a nie polecam robić t1 do zarobków jest kijowy chyba że niszczycielami tylko niemieckie bierz jak coś może ci ta instrukcja się przyda http://forum.worldoftanks.eu/i...52-zarobki-czolgow-usrednione/ tu masz jaki czołg mniej więcej zarabia a jeśli masz jakieś pytanie to pisz pomogę.

DRESIK(PL)
Napisany 16 Luty 2013 - 17:46
#5

użytkownicy
Dzięki Red to się przyda temat do zamknięcia dziękuje wszystkim którzy udzielili porady.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.