kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 358 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Potrzebuję małego rozeznania.

Misq675
Napisany 15 Luty 2013 - 22:37
#1

użytkownicy
Witam czołgiści :)

Mam do was pytanie odnośnie tego z której nacji są najlepsze:

Lekkie Czołgi
Średnie Czołgi
Ciężkie Czołgi
Niszczyciele Czołgów
Artyleria

Prosił bym o poradę interesuje mnie to rozeznanie do V Tieru max do VI.

W które opłaca się iść jakie są + jakie są -.

Pozdrawiam
Misq

Menthus
Edytowany 16 Luty 2013 - 10:24
#2

użytkownicy
Ludzie , nauczcie się w końcu ,że nie ma lepszego ,albo gorszego czołgu , wyjątkiem są nerfy i bufy . Każda nacja ma coś co ją wyróżnia i da się określić który czołg jest lepszy ,ale to tylko w niektórych rzeczach . Np. kw-1 uważany za najlepszy czołg V tieru ,a stug III rozwala go bez problemu na większy dystans .

Misq675
Napisany 16 Luty 2013 - 10:35
#3

użytkownicy
Zrobiłem ten temat po to by się tylko zorientować chodzi mi o same plusy i minusy tych czołgów co jest u nich dobre a co złe.

Franio
Napisany 16 Luty 2013 - 11:41
#4

użytkownicy
Do V tieru to nawet nie ma co pisać, bo wszystkie czołgi są bardzo podobne. Większość ma penetracje i dmg na podobnym poziomie. Jakieś zdecydowane różnice między poszczególnymi nacjami zaczynają się tak od 7 tieru.

Monia
Napisany 19 Luty 2013 - 05:00
#5

użytkownicy
Każdy ma jakiś ulubiony z pośród wszystkich ale moim zdaniem to zależy kto jak podchodzi do gry jak ktoś myśli i używa swojej umiejętności na bitwie to gra idzie zajeb...
A jak widzę że większość chowa się w krzakach i czeka na cud żeby wygrać to po prostu mnie rozpi...

Lukq
Napisany 19 Luty 2013 - 06:57
#6

użytkownicy
Lekkie -nie znam się
Średnie- ruskie dzialo duzy dmg srednia pen, armor dobry mobilność też
usa-duza widocznosc slaby pancerz dzialo srednia pen idmg
niemcy-duzo hp dobra celnosc i pen sredni dmg,duza masa,mozliwosc zapalenia silnika od strzalu w przedni pancerz
Ciezkie:praktycznie tak samo jak z medami tyle ze np is7 jest lekko op,E100 ma slaba pen na top dziale ale za to syty dmg,wedlug mnie najlepszy 9 to e75.
Arta:jankesi 8 najwiekszy dmg najwiekszy reload syty splash slaba celnosc,niemcy splash dobry,dmg tez,reload sredni,celnosc srednia,ruska celnsoc dobra reload dobry dmg gorszy od reszty to samo splash.
CO do brytoli franc i chinoli sie nie wypowiem bo nie gram tymi nacjami.
Ps.TO jest moja subiektywna ocena ,wiadomo że pewnie znajdzie sie wiele osób kóre nie zogdzą się z moją opinią.Jestem nadal noobem więc mogę się mylić.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.