kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 497 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Za co sie teraz zabrać :) ?

KubaRozruba
Napisany 09 Luty 2013 - 21:07
#1

użytkownicy
Witam tak jak w temacie za co się teraz zabrac chodzi mi o to że głównie teraz mam w garażu Tigera wymaxowanego:) Bt7 tak se go trzymam ;d t28 w drodze do kw1 wiec go zostawilem i kw 1 do zarabiania i o co chodzi chodzi o to że nie wiem za co się teraz zabrać na np.Altylerie USA czy ciężkie USA itd co byście mi polecali ?w co isc bo nie wiem a chce troche osiagnac:)

Scytian
Napisany 09 Luty 2013 - 22:08
#2

użytkownicy
Po pierwsze nie altylerie tylko artylerie.
Zawsze możesz iść dalej KW i Tiger to nie koniec drzewka. A czołgi wybieraj pod swój styl gry:
-o artylerii nic nie powiem bo za nią nie przepadam
-Cieżkie USA mają pancerz tylko na wieży, trzeba wiedzieć jak się ustawić, ale jak już dobrze się ustawisz to jesteś praktycznie nieśmiertelny. Mają dobre działa(taka średnia pomiędzy Niemcami a Ruskami) dość celne z dobrym dmg.

Walter_NovotnyPL
Napisany 09 Luty 2013 - 22:39
#3

użytkownicy
Możesz pójść w niszczyciele niemieckie lub francuskie.

abdagore
Edytowany 10 Luty 2013 - 11:55
#4

użytkownicy
to Ty grasz a nie my za Ciebie, wiec to Ty powinienes wiedziec co dla Ciebie jest najlepsze, czym ci sie dobrze gra.... jak ktos obcy moze Ci doradzic w tej kwesti? moze mamy wybrac za Ciebie czy lubisz blondynki czy brunetki?

Tapta
Napisany 11 Luty 2013 - 12:42
#5

użytkownicy
Proponuję wielowątkowość - spróbuj tego i tego, rozwijanie KW-1 i amerykańskiej arty w jednym czasie nie powinno być dla ciebie specjalnie dużym obciążeniem. Co do blondynek i brunetek - proponuję jak wyżej.

Walter_NovotnyPL
Napisany 11 Luty 2013 - 12:59
#6

użytkownicy
Wielowątkowość? Lepiej grać cały czas jednym drzewkiem. U Niemców silniki i radio są kompatybilne z bardzo wieloma pojazdami. Identyczne działa też pojawiają się w wielu maszynach. Jeśli grasz kilkoma krajami równocześnie to musisz ponieść większe koszty związane z odkryciem i zakupem modułów.

Tapta
Napisany 11 Luty 2013 - 13:31
#7

użytkownicy
Nie mogę się z tobą zgodzić, Walter. Koszty są odpowiednio rozłożone w czasie, a w każdym z drzewek są moduły kompatybilne dla danej nacji. Ewentualnym minusem jest spowolnienie rozwoju konkretnego drzewka, ale zawsze można się na którymś skupić i położyć na nie większy nacisk. W zamian otrzymuje się szersze spojrzenie na grę, szczególnie pojazdy z ich słabymi i mocnymi stronami.

yaroo_p
Napisany 12 Luty 2013 - 16:39
#8

użytkownicy
Ja zaczynałem drzewko Rosyjkich tanków i też przyjąłem strategie najpierw wszystkie rosyjkie póżniej USA itd.Ale od czasu gdy są eventy i można nabyć coś za 50% ceny ta strategia upadła.Poprostu gram wszystkim.Co ci zaproponować?Graj wszystkim bo wszędzie trafisz na pojazdy które cię zaskoczą skutecznoście a i rozczarują nieporadnością.Spróbuj artki może ten sposób rozgrywki cię przekona.Ja osobiście lubie artki choć gra tak naprawdę zaczyna się od VI teru ale nie koniecznie bo SU-5 lub Grill są godne uwagi.TD-ki są jeszce.Napewno trafisz na coś ci przypadnie do gustu.

slepy1903
Napisany 20 Luty 2013 - 16:41
#9

użytkownicy
lol stary na twoim miejscu usunol bym wota i nie wkurzal ludzi tak debilnmymi pytaniami. W ta gre nie gra sie pod przymusem tylko z przyjemnosci i nie musze pytac sie nikogo co expic bo i tak mam zamiar miec wszystkie dziesiatki jakie sa w wocie wiec wez sie stary ogarnij

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.